SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12826

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

18

Waga / wzrost

71/179

Staż treningowy

6 miesięcy

Cel cyklu

Póki co drobna wycinka, masa w trakcie wakacji

Stosowane już wcześniej suplementy

CM 1250, WPC SFD

Stosowane wcześniej spalacze

Clenburexin/TSE - Oba zero działania i termogenezy (przy ponad 3 razy za dużych dawkach)

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2g/kgmc BIAŁKO, 1,1g/kgmc Tłuszcze, WW reszta zapotrzebowania

Przewidziane finanse na cykl

do 150zł

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Poszukuje naprawdę solidnego Termogenika który będzie solidnie podwyższał temperatura ciała. Biorę obecnie przed treningiem 10g S.A.W'
a z Trec'a i mogę go odstawić jeśli będzie jakaś kosa ze spalacza x).
Większość suplementów rekomendowanych przez sklep SFD/*FD na mnie działa, potrzebuje czegoś mocniejszego. 11 MIESIĄC Redukcji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Kwestia Twojego doświadczenia i poziomu BF
Możesz spróbować johimbinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
11 miesiacy redukujesz?
były wprowadzane jakies przerwy?
byc moze potrzeba tutaj nieco odpoczynku od restrykcji kalorycznych, co podbuduje nieco poziom leptyny, hormonów tarczycy i pomoze ruszyc dalej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
popuri
Kwestia Twojego doświadczenia i poziomu BF
Możesz spróbować johimbinę

Jeśli chodzi o doświadczenie to brałem parę mocniejszych rzeczy, bf ok 13/14%
johimbina mi nie odpowiada bo jestem na zbilansowanej diecie gdzie po zjedzonym posiłku idę od razu na trening (zajmuje mi 30 minut dojście na silownie) i johimnina by się słabo sprawdziła jakby w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
TomQ-MAG
11 miesiacy redukujesz?
były wprowadzane jakies przerwy?
byc moze potrzeba tutaj nieco odpoczynku od restrykcji kalorycznych, co podbuduje nieco poziom leptyny, hormonów tarczycy i pomoze ruszyc dalej

Robię przerwy co jakiś czas (cheatday, albo trzymam diete i dodatkowo jem co zechce i ile zechce), spalacz by mi w tym pomógł bo ten tłuszczyk leci ale chciałbym się czymś wspomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Black bombsa z doriana próbowałeś ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Ja po suplach nie czuję jakiejś wyraźnej termogenzy... W sesnsie czuć to czuję, ale na termometrze tego nie widać

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
bo suple nie maja az takiej mocy niestety, moze miks joha+tyrozyna+kofeina by nieco podniosl, ale nie ma co porownywac do lekow typu clen, ze bedziemy siedziec z granica 37 na termometrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Mam mozliwosc ogarniecia T5 - bedzie kosa po tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wg mnie produkt nie dla Ciebie, nie ten etap i staż

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w ale czy będzie kosa trudno powiedzieć na co trafisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka + spalacz tłuszczu

Następny temat

Kreatyna + BCAA i kawa

WHEY premium