SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + BCAA i kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Jestem na redukcji rano mam trening, 1 godzinę przed treningiem po kanapce z wędliną mieszam kreatynę i bcaa i ją piję. Zaraz po treningu białko z kreatyną.
Chciałbym wspomóc redukcję zieloną herbatą lub kawą i mam pytanie czy jak po kreatynie i bcaa wypiję zaraz kawę lub zieloną herbatą będzie to miało sens?
Czy może tuż przed wyjściem na trening ok 15 minut przed treningiem pić kawę czy zieloną herbatę.
Kawę słodził bym stewią.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Myśle ze ważniejsze dla Ciebie będzie odpowiednie odzywianie , kanapki możesz sobie darować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Odżywiam się w miarę ok, a czy koniecznie kanapkę mam odpuścić i iść na trening na czczo? rano wstaję i dopiero po treningu ok 3-4 godziny bym jadł dlatego też ta kanapka z rana jak od razu wstanę. A co z kawą i zieloną herbatą przy kreatynie i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
chętnie zobaczę twoją diete, bo na że jesz kanapke z wędliną na śniadanie już nie brzmi zbyt dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Wiec tak odpowiem może na Twoje pytanie . Możesz mieszać kreatyne z kofeina . Suplementacja i tak dla Ciebie będzie nieprzydatna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Czemu na mnie będzie nie odpowiednia suplementacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Poniżej przesyłam link z moimi posiłkami jak możecie zasugerujcie co zmienić, tylko jak idę na siłownie na czczo to bardzo czuję się nie komfortowe dlatego też od razu jak wstanę jem kanapkę z szynką zazwyczaj drobiową po godzinie mam trening:

https://www.sfd.pl/Zastój_efektów_w_wieku_40_lat-t1146751.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Janek197
Czemu na mnie będzie nie odpowiednia suplementacja?
bo masz tragiczną dietę sądząc po pierwszym wpisie..kanapka z szynką jako posiłek przed treningowy to jakas porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
To co powinienem jeść 1 h przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok 1,5 godziny przed treningiem powinieneś zjeść np posiłek nr 3 z linku, który wcześniej podałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Dzięki za info, a czy może być jajecznica z 2 jaj lub na twardo 2 jajka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania

Następny temat

Suplementy i dawkowanie

WHEY premium