SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + BCAA i kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
A możesz mi podać przykład idealnego śniadania gdy ćwiczę rano i chcę zredukować tkankę tłuszczową (zeszło już ok 14 kg przez 5 miesięcy a teraz jest zastój).
Rano około 7 zaczynam trening siłowy trwa ok 50 minut następnie robię Kardio ok 40 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma idealnego sniadania, każdy lubi co innego. Jak jest zastój to nie wina sniadania a całego odzywiania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
A możecie mnie nakierować jakie odżywianie powinno być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jakie jest obecnie ?
Daj przykładowy zrzut z jednego 2 dni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Tutaj jest w miarę świeży: https://www.sfd.pl/Zastój_efektów_w_wieku_40_lat-t1146751.html
Ale na tą chwilę zamierzam zmodyfikować na pewno śniadanie.
Jak tu się wrzuca plik graficzny? Bym wrzucił to co wymyśliłem. Myślałem, że już ogarnąłem temat z jedzeniem lecz się myliłem i nadal błądzę jak dziecko we mgle i próbuję dobierać produkty ogólne dostępne i tanie.
Jak napiszecie mi w jaki sposób wrzucić plik graficzny w odpowiedzi to prześlę zrzut nowego który wydaje mi się lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tak samo jak dodałeś zrzut, klikasz wyslij odpowiedz i tam masz na dole dodaj zdjecie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Generalnie nie masz apetytu rano czy za bardzo czasu na to śniadanie?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Niestety z braku czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z braku czasu to owies WPC i owoce 10 minut zrobione i gotowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Zrobiłem taki jadłospis czy będzie w miarę ok głównie chodzi o śniadanie które będzie spożywane 1 godzinę przed treningiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania

Następny temat

Suplementy i dawkowanie

WHEY premium