SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + BCAA i kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
Kolego na redukcji najważniejsza jest dieta, Wyczyść diete ze wszelkiego przetworzonego jedzenia, kozystaj ze zdrowych pełnowartościowych produktów i żadne suple ci nie będą potrzebne. Jaja jak najbardziej mogą być. Ewentualnie jak już kupiłeś to możesz dać bcaa pod koniec redukcji przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Janek197
Dzięki za info, a czy może być jajecznica z 2 jaj lub na twardo 2 jajka?


O 2 jajkach na twardo nie poszedłbym na ciężki trening bo to zaledwie 15g białka, 12 tluszczu i... 1g węglowodanów. Przede wszystkim za mało białka i węglowodanów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
A jak sprawa by wyglądała jak bym zrobił
1. jajecznicę z 3 jaj ze szczypiorkiem na oleju kokosowym i przegryzł bym kromką chleba wieloziarnistego przenno - żytnie ma ok 38 węglowodanów 100g
lub
2. mleko z ryżem
3. jogurt 10 ml + orzechy włoskie + płatki górskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ Ty lubisz kombinować. Z tych 3 punktów najbardziej optymalny posiłek przed treningiem to 3 jajka i płatki (ale nie w ilości 1 czy 2 łyżek). Mleko czy kromki chleba sobie daruj jako posiłki okołotreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak już to bym dał jaja sadzone do tego ziemniaki czy jakiś ryż lepsze to będzie źródło wegli niz płatki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Dzięki Panowie za informacje, w sumie pytałem o inną rzecz a otrzymałem istotną informację odnośnie mojego pierwszego posiłku, że nim mogę zastąpić kreatynę i bcaa na początku (dobrze to wnioskuję?). Tylko ja kreatynę już mam i bcaa też, zostawić je na później?
SzeA - no lubię kombinować bo nie znam się na tym i się dopytuję mam bardzo małe doświadczenie a wiem, że wy macie większe.
anubis84 - na śniadanie ziemniaki? będę jadł jajka sadzone z dodatkiem szczypiorku, kiełki rzodkiewki i kiełbasy drobiowej plus ryż co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jajka z ryżem (ryż wymieniaj na kasze, płatki itp, żeby nie było monotonii) mogą być. Z kiełbasami bym uważał bo to przetworzony dość mocno syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1941
Dzięki wielkie, chyba drobiowa z morlin kawałek nie zaszkodzi. A płatki górskie jak gotować, czy wrzucić łyżkę do jajek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ryż jak najbardziej do jaj się nadaje. Jak zjesz kawałek wędliny to się nic nie stanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
oj chyba musisz więcej poczytac o zbilasnsowanej diecie... W Twoim wypadku to będzie lepszy posiłek niż żaden, ale daleko mu do ideału

Jedyny sport na całe życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania

Następny temat

Suplementy i dawkowanie

WHEY premium