SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+BCAA+Dextrosa ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Na początku od razu chciałem powiedzieć że mam 16 lat, mam ułożoną diete i mam staż na siłowni. Jeszcze nic nie brałem nawet kreatyny i planuje po świętach zrobić sobie pierwszy pożądny cykl. A zatem chce sobie kupić kreatyne z TRECA co jest z tauryną za 65zł, Dextrose z VITALMAXA i tutaj mam teraz poważne pytanie ponieważ ostatnio coś słyszałem o BCAA i chciałbym się was zapytać czy BCAA było by trafnym wyborem dla mojego cyklu. Czy kretka+dextrosa+bcaa było by dla mnie dobre?? Uwzględnijcie mój wiek i jeżeli uważacie że coś innego byłoby lepsze niż bcaa to bardzo prosze o sugestie. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
To zalezy Czego bardziej Ci brakuje w diecie, jesli bialka, kupujesz bialko, jesli wegli to carbo jesli jednego i drugiego ... kupujesz gainera

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Kreta Vitalmax - bo tania
do tego osobno tauryna - najlepiej wychodza megacaps
carbo

-Aminy (Bcaa) na masie zbedne dla Ciebie bo na masie ( przy diecie masowej ) zachowujesz dodatni bilans kaloryczny co zapobiega rozpadowi miesni *karabolizmowi *, Carbo jest takze antykatabolikiem, lepiej zakupic carbo/bialko i uzlupelnic nim braki w diecie o ile takie sa, ewentualnie carbo stosowac do kreatyny ( szybsze/lepsze wchlanianiae ) lub do uzlupelnienia glikogenu po treningu.

Dextroza to to samo co glukoza tylko inaczej skrecona
Lepszym wyjsciem jak dla mnie byloby jednak to carbo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli lepiej by było jakbym sobie kupił zamiast tej Kreatyny TRECA za 65zł kreatyne VITALMAXA za 35zł i osobno 100 kapsółek tauryny za 15zł. Chyba lepiej co nie ?? :) A dalej się zastanawiam nad BCAA bo carbo nie chce. Zastanawiałem się czy kupić do tego wszystkiego BCAA z VITALMAXU za 40 zł czy Białko OSTRAWII 1kg za ok też 40 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jesli chodzi o tauryne mega capsy kupuj 150 mC za 30 zl + 35 za krete = wychodzi na to samo co treca tyle ze wiecej masz tauryny.

Dlaczego nie chcesz carbo ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiem jakoś tak. Nieznam sie zabardzo na odżywkach i suplementach i wiem tyle co usłyszałem albo przeczytałem i wydaje mi sie że carbo raczej nie będzie trafne ale przecież to forum jest od tego żeby takie problemy rozwiązywać prawda?? :D:D No to jeszcze w gre wchodzi carbo ;) chyba najlepsze bybyło Complex Carbo 2,25 kg z VITALMAXU za 45 prawde ?? Czy dalej ktoś mi doradzi inaczej np jak z tym bcaa czy warto brać to z kreatyna czy lepsza jest kreatyna z carbo albo białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Nie nie nie, zle rozumujesz, to nie ma byc kreatyna z bialkiem, carbo, czy bcaa.

Dieta jest tutaj najwazniejsza, bialko/carbo czy tam bcaa sa zalezne od niej.
Zas kreatyna to odrebna sprawa.

Wiec nie patrz z czym bedzie Ci lepiej brac kreatyne z bialkiem/carbo/bcaa, bo kreatyna jest dodatkiem do diety i treningu.

A bialko/carbo jest czescia diety. Dzieki carbo mozesz uzlupelnic katabolizm zaraz po treningu, oraz podniesc rownoczesnie znacznie kalorycznosc diety.

Bcaa, zatrzymasz ten katabolizm, ale z podnoszeniem kalorycznosci diety to raczej zbyt duzo nie ma wspolnego

Dlatego wg. mnie carbo jest bardziej uniwersalne, do tego na diecie masowej naprawde nie widze sensu zazywania BCAA.

Ale niech sie wypowiedza tez inni. Ja swoja propozycje dalem.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 249
Dzieki carbo mozesz spowodowac ze kreatyna bedzie latwiej wchlaniana przez organizm i nie polecam ci zadnych BCAA bo przy tym cyklu to poprostu niema sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc przemyslałem to i tak Dextrose już mam 1230g z VITLMAXA, za niedługo kupie sobie kreatyne i tauryne osobno oraz complex carbo 2,25kg z VITALMAXA tak jak doradziliście :) Chyba 2,25kg nie bedzie za duzo :> ?? I chyba dobrze wybrałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ta tylko ze zamiast tej dextrozy mogles kupic wiecej carbo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tą dextrose to dostałem więc jak już mam to nie będę jej wużucał, nie zmarnuje się ;) No więc chciałem bardzo podziękować Tobie zyz i suchemu za dobre doradzenie mi bo gdyby nie wy to kupiłbym sobie to co pisałem na początku tego posta czyli ta kretke za 65zł i bcaa a takto lepiej wyjdzie jak sobie carbo sprawie :) Jeszcze raz wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze jedno czy nie lepiej zamiast carbo kupić sobie gainera 1 ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam ponownie i prosze o ropiske

Następny temat

guarana a rzezba

WHEY premium