SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+bcaa bez treningu niestety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Koledzy mam problem mianowicie jestem połamany,leże w gipsie i staram się przytyć w tym okresie-mało ruchu,nie spalam kcal,jem dużo jak mogę.W okresie sprawności ze względu na pracę jadłem mało z braku czasu,mam problemy z przytyciem ( 25 lat 68 kg,180 wzrostu),jem w miarę możliwości i mam kreatynę olimpa mega cabs,i bcaa też olimpa-moje pytanie czy dokładając do posiłków te suple poprawi mi to przybywanie na wadze czy kompletnie nic?poleże ze 2 miechy i bardzo bym był zadowolony jak bym kilka kilo w tym okresie zdobył-obojętnie jakiej jakości masy oby się trochę zaokrąglić.dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
kreatyna i bcaa bez sensu, jesli obojetnie jakiej masy to kup gainera i pij po posilkach

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Bez treningu to będzie tylko tłusz a nie "obojętnie jaka masa". Kreatyna nic ci nie da, bo nie wykorzystasz zwiękoszonej podazy energii w mięśniach. Bcaa też bieże się w określonym celu. Podsumowując: nie bierz, nic ci nie da. A jeśli koniecznie chcesz przytyć to po prostu więcej jedz.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
ok dzięki za szybką konkretną odpowiedź.pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki - praca

Następny temat

najlepsze białko dla mnie

WHEY premium