SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kofeina czy tyrozyna, co lepsze do nauki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Witam!! Przeczytałam starsze tematy na forum, ale nie wiem czy opłaca się inwestować w tyrozynę w wypadku gdy chodzi o branie tego jako dopalacza do uczenia się. Nic nie trenuję zawodowo, nie chodzę na siłownię itd. Jestem zainteresowana tylko efektem jaki tyrozyna może mi dać przy wkuwaniu materiału na sesję. Niektórzy z was pisali, że jest jakiś efekt. A jak byście ocenili skuteczność tyrozyny w porównaniu do kofeiny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
- nie dosc ze archeolog, to jeszcze demagog. oczywiscie ze efka jest srodkiem niebezpiecznym.

w sumie to tematy z nia zwiazane powinny byc w dziale doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale jaki efekt chcesz uzyskac?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Po pierwsze to chciałabym żeby mi się bardziej chciało)) i żebym mogła dłużej wysiedzieć przy książkach, no i żeby to szybciej szło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh
kofeina jest ok, odsuwa zmeczenie, poprawia koncentracje
tyrozyna tez moze byc, aczkolwiek trzeba brac przynajmniej 3g i dzialanie nie jest takie oczywiste i trudno zauwazyc jakas zmiane

nie powiedzialbym, ze szkoda kasy, ale nie oczekiwalbym cudow

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
kofeina może być ale pamiętaj że uzależnia i później nie czujesz efektu pobudzenia. Jak już coś to ja osobiście wolałbym guaranę.Do tego ewentualnie magnez, taurynę. Pamiętaj że jak zdecydujesz się na kofeinę to zainwestuj w magnez bo kawa go niestety wypłukuje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
kofeina uzaleznia?
aha

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
A czy zauważyłeś po tyrozynie np. zmianę nastroju na lepszy? Czytałam takie relacje na tym forum, ale z drugiej strony to kilka osób pisało że u nich tyrozyna wcale nie wywołuje takiego efektu nawet przy dużych dawkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
troszkę źle mnie zrozumiałeś:) chodziło mi o to, że po pewnym czasie spożywania efekt pobudzenia jest coraz słabszy i słabnie aby później stać się praktycznie nieodczuwalnym. O tak to określę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tyrozyna byla np przydatna przy skutkach ubocznych przy stosowaniu efedryny ziolowej
jednakze, stosujac solo nie odnotowalem zadnych stanow euforycznych, czy tez zdecydowanej poprawy nastroju...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68548
samej tyrozyny w ogóle nie czuje nawet przy 4 gramach w porcji, ALC jest Ok, ale w konkretnych dawkach (3-4 gramy w porcji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Zembry: W wypadku uzależnienia od kofeiny, czytałam że trzeba odstawić ją na jakiś czas (na ok. 10 dni) i po tym czasie znowu działa tak samo dobrze jak na początku. Co do tauryny to nie przechodzi bariery krew-mózg więc nie pomoże raczej w nauce:(
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam dobrego w smaku waniliowego bialka

Następny temat

Białko dla kobiety-czy moze byc to?

WHEY premium