SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana Sylwetki 2012 + rzeźba/ Kendra/ podsumowanie str. 27,28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie Góra szczególnie rzuca się w oczy, jeśli patrzeć na różnicę pomiędzy zdjęciami: brzuch i boki (nie lubię tego zdrobnienia boczki - jakoś nie pasi mi i już, tak samo jak "tłuszczyk" ).
Jakie cele dalej, po rege?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję ukończenia morderczego cyklu, podziwiam i chylę czoła efekty wspaniałe - pięknie wyglądasz życzę udanej rege!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
nICE kENDRA...Smacznego

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kendra, gratuluje! nie tylko zmnjeszylas BF to jeszcze sie wyprostowalas o ten 1 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeźby może i nie zrobiłaś, ale jesteś o krok dalej. Cały czas się uczymy, czasami własnego ciała nie da się przeskoczyć. Zmiana jest jednak duża i mam nadzieję, że motywuje Cię do dalszej pracy.
Teraz to chyba można zacząć myśleć o porządnym rekompie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zredukowałaś się b. fajnie. Porównując foty z początku konkursu z obecnymi widać spory spadek fatu Szkoda, że nie wrzuciłaś fot z początku i końca rzeźby, bo ciekawa jestem, czy sporo spadło przez ten czas, czy już raczej kosmetyczne zmiany w porównaniu z okresem konkursu.
"Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono"

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
a no wlasnie, jakbys mogla jeszcze tak krotko podsumowac kierunek i charakter zmian kiedy lecialas programem konkursu a kiedy weszłaś na rzezbe, bo to tez ciekawe.

a schudlo Ci sie sporo, ja nie ukrywam ze czekalam na Twoje podsumowanie bardzo, i nieraz wchodzilam na sfd tylko po to, zeby zobaczyc czy sie nie kroi jakis finish u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Tenkju laski za miłe słowa
______________________________________________________
Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe podsumowania – nie wiedziałam, że ktoś to czyta w ogóle

Wnioski z samej rzeźby są dość brutalne, ale jeśli chceta to mata:P
Rzeźba: Na początku mega spadki – po cm może tego nie notowałam jakoś drastycznie, ale po fałdach zdecydowanie tak. W pierwszych 3tyg dosłownie mnie zassało. Później wszystko stanęło i w zasadzie stało już do końca, a sił brakło na dokładanie aero czy na cięcia. Na samym końcu dołożyłam dzień 0ww co było dla mnie nie do zniesienia.

Generalnie tak niskie kalorie powodowały u mnie totalny opór do treningów. Miałam wrażenie, że ćwiczę na jakichś rezerwach, nie było to efektywne w moim odczuciu.
Na koniec rzeźby zrobiłam badania krwi, wyniki pozaniżane, tragedii nie ma, ale organizm gdzieś zaczął się buntować, ja psychicznie zresztą też.

Fałdy:
16.04/ start rzeźby/ koniec
TRICEPS 24 19 17
BIODRO 26 20 17
PEPEK 40 36 26
UDO 26 24 18

Pomiary:
16.04/ start rzeźby/ koniec
BIUST 96 92 92
TALIA 74 72 71
BIODRA 101 100 99
UDO 60 58 57
WAGA 75,5 74 71

Podsumowując – w bilansie PRZEMIANA SYLWETKI i RZEŹBA

PRZEMIANA:
super zmiany w formie siłowo-wydolnościowej z efektem ubocznym – chudnięciem.
Miała sporo funu z treningów, była rywalizacja, dużo urozmaiceń. Fakt, że gdzieś tam spadki też stanęły, ale nie było to machanie dla samego chudnięcia. Był to efekt uboczny fajnej, sportowej formy. Była energia, był power. Duża amplituda wahań – męczące treningi, ale później odkarmienie, regeneracji i później znów power.

RZEŹBA
W rzeźbie – spadek bfu kosztem liniowego spadku siły, wydolności, chęci do życia. Głód, cholerny głód nie do zabicia.
Spore parcie na chudnięcie – wieczna walka z lustrem „no co jest qwa, nie jem – chudnij”. Psychiczne się już to zaczęło robić.
Treningi, zupełnie nie w moim stylu treningowym – wszystko w tempie, rygor, reżim i dyscyplina. Mało radości, ciągłe spadki formy i nudne aero.

Trudno to porównać, bo każdy z tych mikrocykli był inny. Ja osobiście nie porwałabym się drugi raz na rzeźbę, bo psychicznie było to dla mnie zbyt drenujące, ale wiadomo każdy jest inny, być może za jakiś czas będę czuła się bardziej na siłach do takich zabaw. Po względem efektów - przemiana wiele przemieniła. Rzeźba podrasowoła. Efekty w obu mikrocyklach notowałam znaczne w moim odczuciu i fałdomierza (no chyba, że z nerwów zaczęłam go coraz mocniej ściskać)

To by było na tyle przemyśleń
Jeśli chodzi o moje plany – na pewno rekomp w okolicach zerowego bilansu. Myślę, że czepię się jakiegoś prostego FBW – tego mi trzeba

Foto start przemiany/start rzeźby/ koniec
<a target='_blank' title='ImageShack - Image And Video Hosting' href='http://imageshack.us/photo/my-images/33/rzezba.jpg/'></a>
Uploaded with ImageShack.us

mniej więcej tak to się działo.

Zmieniony przez - Kendra w dniu 2012-08-02 20:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Fajnie zeszlo, gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Emila,inna redukcja

Następny temat

dieta przy wyczynowym sporcie

WHEY premium