SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja rywalizacji w redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Tylko widzę, że większość zainteresowanych pod moim okiem trenuje, a ja na publikację rozpisek się nie zgadzam.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
jasne Koniu zrozumiałe to Twoja praca, ale poza tym - zdjęcia, waga, samopoczucie, ew uwagi i wzajemna motywacja, chyba da radę;)

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
No właśnie wszyscy pewnie to rozumiemy ,że to twoja praca ,ale tak jak napisał Sajra możemy powrzucać zdjęcia początkowe podać wymiary wagę itd. z czasem napisać jak się czujemy jak na treningu było czy jest progres czy nie np po dwóch tygodniach czy tam po tygodniu podawać swoja wage pomiary no i właśnie ta wzajemna motywacja i uwago co i jak , jakieś filmiki z treningu itd. myślę ,że wielu z nas by to pchało do przodu. Czy tak by dało rade szefie:D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
Jak bysmy szame i trening wpisali, okazalo by sie ze mamy to samo przescigali sie kto lepsze kotlety bije

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-02-01 10:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
ja mam tez propozycje odnosnie rywalizacji w wybranych powiedzmy konkurencjach (tz akurat ja teraz to se nie poszaleje z tym kolanem) ale jesli temat będzie zywy przed dluzszy czas - są fajne "testy" np max burpee w 7 minut, max liczba pompek czy podciągnieć na drążku (to akurat chyba bede mogl robic), są fajne treningi na czas (np crossfitowo - barbara, hansen, itp). co co, dzis wrzucamy info, zdjecia i jedziemy?

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
spoko I'm in
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
no możemy tylko ja dopiero w przyszlym tygodniu zaczne bo musze czekac na rozpiske ale z checia wchodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
to wrzuc juz teraz pomiary i fotki tydzien Cie nie zbawi;) bedziesz mial motywacje zeby podgonic ewentualnie. ja do tego bede monitorowal progres po operacji, rehab kolana, odzyskanie sprawnosci i masy bo poleciala mi noga zaj**iscie. niebawem wrzucam info.
moze podsumujemy kto sie wpisuje bo potem si eokaze ze jedna osoba bedzie posty robic to kicha troche. dane slowo na forum ze ktos w to wchodzi i nie ma h**a;)

Zmieniony przez - Sajra w dniu 2013-02-01 11:02:24

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
ja wchodze, dzisiaj fotki wrzuce aktualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
To ja powrzucam fotki i wymiary jutro bo będę chciał robić wszystko to na czczo wiec jutro rano pstrykam mierze i zaczynam , najwyżej zacznę od poniedziałku bo mam jeszcze rozpiskę od konia ze starych czasów wiec na razie zacznę po staremu a później jak dostane nową to lecę po nowemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza redukcja - prosba o pomoc

Następny temat

Prosiłbym o sprawdzenie dietki! Liczę na szczerą pomoc! :)

WHEY premium