SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja rywalizacji w redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Co znaczy że "bolą"? Ja te ćwiczenia robię właśnie na barki

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Ja robię zarzut ze zwisu i barki bolą nie za mocno ale na razie w większej mierze skupiam się na technice, bo za proste to ćwiczenie nie jest ,a z techniką u mnie nie ma rewelacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
yogi799
Co znaczy że "bolą"? Ja te ćwiczenia robię właśnie na barki

no mnie np po zarzucie siłowym z przed tygodnia dalej bolą barki. Yogi ściągasz plecy przy zarzucie ze zwisu? prawdopodobnie technicznie źle to zrobiłem i moglem doprowadzić do kontuzji. muszę chyba przeczekać i doleczyć bo niby tydzień minął a wczoraj nie byłem w stanie dokończyć ćwiczenia bo po 1 serii odpadłem..
albo jest to spowodowane tym iż nigdy tego nie robiłem i jest to nowy bodziec dla mięśnia, choć nie czuje tego bólu w mięśniu tylko raczej stawie.

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-02-22 14:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Dawno nie robiłem zarzutu, obecnie robię HP od kilku tyg i przy pierwszym razie jakieś bóle były ale nic poważnego. Przy zarzucie nie miałem takich problemów, może trochę z nadgarstkami były przeboje w ost seriach

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
ja po zarzucie czuję bardziej kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
creax wrzuc filmik tego cwiczenia o ktore ci chodzi, ja narazie nie mgoe tego robic jeszcze:/ nie za wiele moge sobie rzeczy robic na silce i to mnie frustruje..

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Nie zapomnieć grubasy dziś raportów wrzucić !

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
szymon 2,1kg i -5cm masakra. u mnie -1kg = -1cm w pepku aktualnie okolo 2kg mniej jest przez 2 tyg, czyli wg zalożen

zrobilem sobie excela zeby na wykresach widac bylo jak to idzie

a teraz po treningu ryż + watrobka z cebula, orzechy i pomarancza bo nie chce mi sie gotowac warzyw

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
kurde uwielbiam watrobke z cebula, czy to ejst dobra potrawa na redukcje? jesli mozna to podajcie przepis jak ja fajnei zrobic (wiecie, jak mama;))

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
tak, dobry zamiennik innego miesa, w sumie same bialko ja robie z cebula w stosunku 1:1

czyli:
200g watrobki drobiowej oczywiscie
200g cebuli
papryka ostra, czosnek
pieprz, sol, ziola

watrobke kroje na mniejsze kawalki najpierw podsmazam i zostawiam pod pokrywka zeby troche zmiekla, pozniej cebule w kostke i wrzucam do watrobki. zostawiam pod przykrywka zeby wszystko zmieklo i jak bedzie ok to odlewam wieksza czesc wody. na sam koniec przyprawiam solą pieprzem czosnkiem i ziolami


Zmieniony przez - Neptys w dniu 2013-02-22 18:33:43

Zmieniony przez - Neptys w dniu 2013-02-22 18:34:23

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza redukcja - prosba o pomoc

Następny temat

Prosiłbym o sprawdzenie dietki! Liczę na szczerą pomoc! :)

WHEY premium