SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja rywalizacji w redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
no jak wrocę to napewno wpadnę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Jeffrey Dahmer
A ja pożegnałem dziś bieganie. Trzasnąłem ostatnie aero i przerzucam się na kompleksy.


Mi nie pozstaje też nic innego, choć przeżywam jak głupi, że nie mogę biegać ;/

jutro coś będę kombinował z skakanką i ciężarami :D zobaczymy jak wyjdzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Szczerze to mi też będzie brakować biegania. Lubię naginać wieczorem miastem, ale tak sobie zaplanowałem i będę się trzymał planu.

Jedyne co mnie obecnie dołuje to siła, a właściwie jej brak :) Ławka, przysiad i martwy to porażka. Mam nadzieję, że to powód przerwy i redukcji.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
ja ogólnie siedzę cały czas w dziale CF i przeglądam dzienniki innych jak to robic by było dobrze wiedzy jest bardzo dużo do przyswojenia ogólnie podoba mi się w CF to że obwody zajmują bardzo mało czasu a ich możliwości tzn kombinacji jest bardzo wiele :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
tylko że tu może z 10 osób(nieco generalizując) wie tak naprawdę co to jest crossfit.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Koniu więc musimy podziałać w tym temacie bardziej intensywnie :D bo nie dostałem odp od Ciebie wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
Koniu151
tylko że tu może z 10 osób(nieco generalizując) wie tak naprawdę co to jest crossfit.

mówisz Przemek o całym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
no. choć w zasadzie nie ma tu działu poświęconego crossfitowi, więc wszystko w porządku.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-03-06 14:05:18

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
a FitRange?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
treningi cross, a crossfit to nie do końca to samo, tak samo jak większość klubów w polsce niby crossfitowych crosssfitu nie oferuje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza redukcja - prosba o pomoc

Następny temat

Prosiłbym o sprawdzenie dietki! Liczę na szczerą pomoc! :)

WHEY premium