SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja rywalizacji w redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Sajra, co trenujesz?

Pojechałem dziś na zakupy do Oszą z zamiarem zakupienia pokaźnej ilości rybki, ale stwierdziłem, że pyerdolę. Łosoś świeży ze skórą 5 dych za kg, karp prawie 4 dychy. Skończyło sie na ćwiartkach z kury i schabie.....

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
bazowo Judo, wrocilem na mate po dluzszej przerwie, w miedzyczasie tajski, troche boksu, teraz bjj ale pauzuje przez kolano. no a od zeszlego roku triatlon. takze jest co robic tylko sie podlecze;)
apropo zakupow - ja ostatnio z racji iz nei mgoe za bardzo latac po marketach robie zakupy w oszą przez net. jestem mega zadowolony, produkty swieze, dostawa do domu, place karta, super sprawa, polecam!

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Zaj**ioza. Triathlon trenujesz w sekcji jakiejś? Gdzie robisz zakupy przez neta?

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2574
dzisiaj w gliwicach w auchanie byla promocja lososia filety swieze za 26zl/kg .. pol kilo wlasnie wcialem z salata ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
trenuje w wtt warszawa, bardzo polecam, jest duuzo ludzi, wspolne trneingi, zawody to juz wogule super przezycie, zaj**ista dyscyplina;)
kupuje w auchan direct, wpisz na pewno ci wyskoczy.. wlasnie sie zdziwilem ze jest tam tak dobry losos, nie wiem czy nie w b podobnej cenie jak ten z lidla za 250gramowe filety ze skora..mniam:D\

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Ale to tylko w obrębie stolycy i okolic

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
myslałżem ze ty z wawy??
dobra to ja mam kilka pytan do was, moze koniu sie wypowie jak zajrzy - jaki ryz jest najzdrowszy (z punktu widzenia redukcji np), to samo tyczy sie makaronu?
co jaki czas mozna przekasic cos straczkowego, lubie np fasolke po bretonsku - rozumiem ze to zbyt kaloryczne danie?
czy naprawde jest tak ze majac np dwa tygodnie scislej diety, lecimy w dol z waga, wszystk ook, i jest dzien luzu i niewiem, jemy pizze, albo glupiego mcdonalda - czy to nam niweczy calkowicie te dwa tygodnie?wrocimy do punktu wyjscia?
nie zebym zamierzal;) poprostu wiele razy gdzies to widzialem, ze cheat meal po kilku tygodniach moze zniweczyc cala prace ciezka..

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2574
mysle ze to wszytsko zalezy od kalorycznosci ale nie dziennej, tylko np tygodniowej. Ja mialem bardzo dobre rezultaty kiedys jak w ciagu tygodnia trzymalem troche zanizony bilans kaloryczny a w ciagu weekendu czy jednego dnia wyzszy (suma tygodniowa na 0)
tymczasem teraz na j/nj trzymam kalorie na 2-2.2 kkcal a waga stoi w miejscu - fajny recomp idzie :) zaleta dostarczania kalorii tylko po treningu / na czas najwiekszej regeneracji (sen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
A ja wczoraj ukradłem teściom grilla bo już mi się pieczone przejada powoli. Muszę odpocząć od piekarnika.
Jednak co grill to grill. Smak zupełnie inna bajka.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
smarujesz filety oliwą lub olejem przed grillem?

-I want you to hit me as hard as you can..-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza redukcja - prosba o pomoc

Następny temat

Prosiłbym o sprawdzenie dietki! Liczę na szczerą pomoc! :)

WHEY premium