SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba w pomocy zmianie lub zmodyfikowaniu treningu na mase.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak, te skłony.

To daj podciąganie kolan do klatki leżac lub unoszenie nóg do pionu leżac.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-12-20 18:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Podciąganie kolan do kaltki miałem wcześniej a więc dam unoszenie nóg do pionu:].

Tak to wszystko OK??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Kk Dziękuje ci Viren kolejny raz za pomoc :].

Pozdrawiam.W razie jakichś pyt będę pisał tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Witam nie bede zaczynał nowego postu ale czy mógł by mi ktos pomóc w ułożeniu dobrego treningu na masę...Z góry bardzo diekuję

mlody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Viren jestem już po 1 tyg treningu , jednak mam możliwość trenowania pon śro pią i nie i zajechałbym się dodając do teg 2 x siłownię, co polecasZ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Szczerze ? To bym sobie darował i wybrał piorytet na SW w tym wieku, ew. mogę ci polecić jeden z treningów Christiana Thibaudeau:

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_neural_charge/neural_charge_training&cr=

raz w tygodniu, możesz go sprawdzić jak zadziała i czy nie będzie problemów z regeneracją przy takiej intensywności.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-01-17 18:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Dokładnie to jest mój priorytet .Z tego co widzę po tym treningu robimy coś takiego na treningach 1x tyg,obwody: skakanka ,pompki ,brzuch,drążek ,zadawanie ciosów z hantelkami , gumy ,to ćw z piłką chyba "slam".Więc radzisz SW i w tym się ukierunkować ??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak, radze się na tym skupić, szczególnie jeśli macie tam ćwiczenia jakie podałeś, jeśli dodasz treningi na siłowni to nie wyrabisz z regeneracją.

W tym wieku SW to bardzo dobre wyjście i rozwija ogólnie.

Dodaj do tego dobre odzywianie i wysypiaj się a będzie ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany - propozycje - sugestie - skargi DO MODERATORÓW

Następny temat

Polecacie taki trening ?

forma lato