SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba w pomocy zmianie lub zmodyfikowaniu treningu na mase.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
High pull-Rozumiem,tylko nie czaje o co chodzi z tą głową gdy mam sztangę w zwisie ,głowa ma przedłużać kręgosłup czy ma byc prosto??

MC- O.o z tym kocim widzę go na filmiku,dzieki wielkie,biodra przy końcowej fazie wypychać do przodu i brzuch mocno spięty.

WL-:]


P.S: W tą sobotę nie wiem ,czy ćw ponieważ w Chorzowie czekają mnie zawody w grapplingu ,a będąc wyje****m niczym koń po westernie mija się to z celem,jak Pan myśli, chyba odpuszcze niedzielny trening ale za 2 tyg jeszcze na tych samych obc a za 3tyg zwieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
głowa ma być cały czas w jednej linii z kręgosłupem we wszystkich ćwiczeniach tak staraj się robić

Jak masz zawody to odpuść trening nie ma co na siłę trenować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Niestety wczoraj poległem po 6min wojnie na macie, przegrałem decyzją sędziów 9 do 10. Jeśli filmik wpadnie w me ręce wrzucę.

WNIOSKI:
1.Poprawić warunki fizyczne do ADCC W Skale(grudzień),gość jak na moją wagę(73kg)-był bardzo dobrze zbudowany.
2.Przegrałem tą walkę w głowię, nie podszedłem do niej na spokojnie.
3.NAJWAŻNIEJSZE -->Spakować się i iść w poniedziałek na trening.

W przyszłą niedzielę mam komunię kuzyna więc siłownia odpada, wrócę za 2tyg.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Piąty trening:25.04.2012(środa) ponieważ 21.04(sobota) były zawody ,a w niedzielę 29.04 mam Komunie kuzyna.

1.High pull: 7s wykonane,filmik-->


2.Przysiad tylni: 7s wykonane czułem że mogę jeszcze 2s jak nic ale postanowiłem odłożyć trochę sił na Podciąganie/WL.,filmik-->


3.Podciąganie:3s(1sx6p 2sx4p 3sx3p),samodzielnie nad chwytem,jednak w 2i 3s zaczynam się bujać a gdy staram się ustabilizować pozycje opadam z sił i nic z tego.
4.WL:6s zrobione w ostatniej serii 2p szły ciężko na bezdechu , dołożyłem 5kg.tak technika jak ostatnio mostek pośladki i łopatki wbite w ławkę ściągnięte ,stopy cała powierzchnia na ziemi.
5.Wznosy:OK
6.Spięcia:OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
high pull nadal dynamika za słaba jak popatrzysz na filmy na you tubie jest wystrzał z bioder to ma być dynamiczny ruch u Ciebie jeszcze trzeba poprawić ten element

w przysiadzie najważniejsze jest ujęcie z boku a nie do końca jest widoczne jak zachowują się stopy i dół pleców wygląda ok na pierwszy rzut oka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Szósty trening 06.05.2012

1.High pull-5s wykonane ciężar był podniesiony o 2.5kg, łącznie samego ciężaru 15kg.(filmik)-->

wiem ,wiem dynamika staram się nad tym pracować.Tylko znowu jeśli za silną wybiję biodrami sztangę mam nad łokciami, chwyt jest wtedy szeroki.

2.MC - 6s wykonane również podniosłem ciężar o 5kg, łącznie samego ciężaru 50kg. (filmik)-->



3.Podciąganie 3x8p (pomoc partnera),ciężko szlo bo po martwym przedramiona dawały się we znaki.

4.WL-6S wykonane 2 tydzień jadę już podniesionym obc łącznie 40kg samego cięzaru. Idzie okej.

5.Wznosy 3x20-łydy palące ,czułem na nich przysłowiową pompę.

6.Wznosy-brzuch jak zawsze palił nie odpuszczam tej partii ,100%techniki oddech itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
w high pull dołóż ciężaru bo nigdy się nie nauczysz techniki teraz wychodzi coś pomiędzy dzień dobry a szrugsowaniem

rozdzielaj każde powtórzenie, powtórzenie - powrót do pozycji i kolejne nie jednym ciągiem

Martwy wygląda spoko tylko zepnij mocniej brzuch i pilnuj dołu grzbietu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany - propozycje - sugestie - skargi DO MODERATORÓW

Następny temat

Polecacie taki trening ?

WHEY premium