SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba w pomocy zmianie lub zmodyfikowaniu treningu na mase.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Lepiej , już w niektórych powt widać, że pracujesz biodrami co ważne jest jeszcze w high pull, że łokcie cały czas mają być ponad sztangą czyli łokcie nigdy nie są pod sztangą bo to nie ten bój, możesz rozszerzyć troszkę chwyt jeszcze

staraj się głowę trzymać prosto

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Rozumiem czyli nie tak wysoko tą sztangą ,szerszy chwyt.Głowe wydaje mi się ,że miałem prosto cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
sztanga może lecieć do brody spokojnie ale łokcie wyżej chwyt możesz dać szerszy i nie wypuszczaj sztangi za bardzo przed siebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5069
Siemka :)
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Trenuję 7 miesięcy niestety z uwagi na przeładowany plan mało osiągnąłem. Planuje ułożyć 3 dniowy split. Otóż mam problem z rozłożeniem partii na dany dzień. Na siłownie mogę chodzić w poniedziałek, wtorek i piątek. Chciałbym największy nacisk położyć na biceps, triceps i barki. Nie chciałbym za bardzo zaniedbać pleców. Klatka i nogi zejdą na 2 plan, ponieważ jakoś tylko te partie zrobiły spory postęp.
Zastanawiam się nad takim rozkładem:
Poniedziałek : plecy + triceps
Wtorek : Klatka + nogi
Piątek: Barki + biceps
Z góry dziękuję za pomoc :)

Zmieniony przez - MrRafal w dniu 2012-04-09 14:56:38

Zmieniony przez - MrRafal w dniu 2012-04-09 14:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
High pull -7s zrobione



MC-6s zrobione



Podciąganie-(pomoc partnera )3sx8p

WL-7S zrobione



Wznosy-OK
Spięcia-OK

Uwagi:Krytykę bardzo chętnie przyjmę , z ujawnieniem wad.Myślę podnieść obc od przyszlego tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
High pull zdecydowanie lepiej łokcie wysoko pozycja techniczna bardzo dobra, poprawisz jeszcze wystrzał z bioder i będzie ok, pilnuj głowy żeby była przedłużeniem kręgosłupa, ale wyglada to coraz lepiej. Tego ćwiczenia nie da się szybo nauczyć :)

Możesz jeszcze robić pauzę między każdym powtórzeniem aby odpowiednią pozycję techniczną przyjąć i skupić się na pracy bioder


Martwy ładnie ale jest kilka rzeczy, które trzeba poprawić. Po pierwsze głowa ma być przedłużeniem kręgosłupa to już wiesz. Dwa popatrz na dolny grzbiet w momencie gdy sztanga leży i ją zabierasz jest płaski a momentami przechodzi w lekkiego kota tego trzeba pilnować, żeby tę pozycję techniczną trzymać. Kolejna rzecz mozesz biodra na końcu powt troszkę pociągnąć do przodu ale minimalnie bo widać, że zostaje troszkę pola jeszcze. Ostatnia rzecz to zepnij mięśnie brzucha mocniej widać że na końcu powt sa rozciągnięte jak zepniesz je mocno to pozycja będzie stabilniejsza.

Wysikanie leżąc wygląda bardzo ładnie jak pozycja na ławce jest ciasna i przylegają odpowiednie miejsca do ławki to jest git

Oczywiście większość jest takimi szczegółami bo ogólnie wygląda to bardzo poprawnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany - propozycje - sugestie - skargi DO MODERATORÓW

Następny temat

Polecacie taki trening ?

WHEY premium