SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba w pomocy zmianie lub zmodyfikowaniu treningu na mase.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
"A"
1.Przysiad przedni ze sztangą 4x8
2.Podciąganie na drazku podchwytem na szerkości barków 3x6
3.Wyciskanie na skosie sztangielek 4x10
4.Uginanie ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x12

"B"
MC 4x8
Wiosłowanie sztangielką 3x10
wyciskanie sztangielek siedząc na barki 3x12
Wyciskanie wąsko sztangi 3x12

Wszystko ok??:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Bardzo dziękuje za pomoc.SOG w razie rozpisania nowych treningów w przyszlości i ewentualnej pomocy mógłbym cie prosić o kontakt np gg albo inne:]??

Pozdrawiam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pisz w tym temacie lub na maila który masz w profilu.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Bardzo dziękuje za pomoc.SOG w razie rozpisania nowych treningów w przyszlości i ewentualnej pomocy mógłbym cie prosić o kontakt np gg albo inne:]??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
"A"
1.Przysiad przedni ze sztangą 4x8
2.Podciąganie na drazku podchwytem na szerkości barków 3x6
3.Wyciskanie na skosie sztangielek 4x10
4.Uginanie ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x12

"B"
MC 4x8
Wiosłowanie sztangielką 3x10
wyciskanie sztangielek siedząc na barki 3x12
Wyciskanie wąsko sztangi 3x12

Witam przez ostatnie 6 tyg ćwiczyłem powyższym planem , jestem zadowolony .Po 6 tyg mam odczucie że chce mi się wymiotować siłownia,może to ze zmęczenia bądź przetrenowania do tego ćw 2x w tyg SW czasami 3x. Trening siłowy też miałem 3x w tyg i stwierdziłem że 2 dni w tyg spokojnie mi wystarcza:]. Rozmawiałem ze swoim trenerem SW na temat siłowni .Mówi żebym bardziej kierunkował się nad poprawieniem motoryki całego ciała mówił o 15-25 powtórzeń w każdej serii małym obciążeniem jaki trening proponowalibyście??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Może ACT 2x w tygodniu lub jakieś FBW oparte o ćwiczenia dynamiczne jesli ma ci kto pokazać i pilnować cię z techniką...

Zrób sobie tydzień/dwa regeneracji jeśli czujesz się przemęczony, trening ACT powinien poprawić wytrzymałość i siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Wolałbym ACT,ponieważ nie ma mnie kto przy FBW z techniką przypilnować . Wiem własnei zamiast 8 tyg zrobilem 6 tyg bo już rady nie dawałem i teraz tydz przerwy:].Tylko o jakie ćw ten trening miałby byc oparty np??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Oparty najlepiej o złożone ćwiczenia, mozesz pozmieniać, możesz tez dać ćwiczenia na maszynach jeśli chcesz.

https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html

Tutaj poszukaj i w wyszukiwarce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany - propozycje - sugestie - skargi DO MODERATORÓW

Następny temat

Polecacie taki trening ?

WHEY premium