Cody Harman urodził się jako kobieta. Wyszedł za mąż mając 20 lat za wojskowego. Przemiana nastąpiła w 2014 roku, po rozwodzie z ówczesnym mężem. To wtedy zdecydował zmienić płeć i stać się mężczyzną. Od tego też czasu zdecydował się, ze będzie startował w zawodach kulturystycznych. Cody już z perspektywy czasu stwierdza, że większość ludzi po prostu nie rozumiała tego, jak to jest być transseksualistą, każdego dnia patrzeć w lustro i nie zgadzać się z tym, co się w nim widzi. Nie potrafili zrozumieć, że można zrobić wszystko, aby ujrzeć prawdziwego siebie. Ten stan porównuje do bycia niewidzialnym, do bycia osobą, której się nie słyszy, nie uznaje i nie kocha.

Z tego powodu poddał się falloplastyce, która stała się dla niego bardzo ważnym elementem, dzięki któremu może czuć się komfortowo w swoim ciele i w związkach, które tworzy. Taka kropka nad i, przypieczętowująca cały proces zmiany płci. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to operacja, która polega na tym, aby kobieta miała... penisa. Do stworzenia tego narządu w przypadku Cody’ego użyto podobno części jego skóry, nerwów i tętnic z przedramienia (tak donosi Daily Mail). Jego powrót do zdrowia nie był taki prosty. Rekonwalescencja trwała dłużej niż się tego spodziewał i zakończyła się drugą operacją (z powodu zwężenia cewki moczowej). Jednak w tej chwili wszystko funkcjonuje tak jak powinno.

Cody, odkąd ujawnił się jako homoseksualista, a ostatecznie trans, koncentruje się przede wszystkim na realizacji swoich ambicji i marzeń w branży fitness i kulturystyki. Spędził wiele godzin na siłowni, kształtując tam muskularną sylwetkę oraz zdobywając uprawnienia osobistego trenera. W 2016 roku wziął udział w konkursie dla kulturystów transgenderowych. Na sędziach zrobił wrażenie szczupłą, ale mocną sylwetką i ostatecznie zajął drugie miejsce.

Dla Cody’ego niezwykle ważne jest bycie kulturystą, ponieważ uważa, że dzięki temu kontroluje swoje ciało. A zawody okazały się jednym z największych wyzwań, do tego bardzo ekscytujących. Uważa również, że samoakceptacja i szczęście są o wiele ważniejsze, od oceny innych ludzi. Jak ocenianie jego przemianę?

Źródło: https://spotmebro.com/news/cody-harman-born-female-turned-male-bodybuilder/

Komentarze (5)
Kaziupir

Zawody dla trans? XD Jak jest facetem, to niech startuje z facetami. Ale z taką formą to nawet nie ma co wychodzić na scenę.

0
lordknaga

co taki czlowiek musi miec w bani, zeby wyjsc za maz, po czym przejsc terapie i wstawic sobie siusiaka + byc bodybuilderem, jeszcze 20 lat temu by ja/jego zamkneli w jakims zakladzie a dzisiaj to calkiem normalne, ba, ma nawet wiecej praw niz przecietny czlowiek...

0
RPS1990

W sumie, to ja się dziwię po co artykuł o osobie transseksualnej jest umieszczany na takim portalu jak SFD ?

0
natalijka

ja wole czytac takie artykułu niż o kolejnym psie/kocie/samochodzie/tatuażu Dejnów czy Szostaków

0
domosos

Nie wiem co ludzie mają w tych beretach ze się im tak przestawia.

0