SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Caroline87 "10. Począwszy od czwartego/piątego tygodnia wykonujemy pełne cztery obwody". Trening dla zielonych Martuccy, tydz. 5-6: 3x10
Wydaje mi się, że chyba dobrze zrozumiałam...

Dżoana dziękuję Motywacja jak sila ognia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzisiejszy trening

Dzień 1

A. Przysiad ze sztanga na plecach 15kg/ 20kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra 5kg
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 35kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 20kg
C2. wznosy tułowia z opadu 5kg
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

2 serie, 15 powt

Trening robiłam już sama. Ogólnie czułam niedosyt i jakoś szybko bardzo mi to poszło... Choć nogi to zapewne poczuję już jutro Po wykonanym treningu dołożyłam 30min areo na bieżni.
W tym tyg postaram się nagrać w końcu filmiki i wrzucić mój przysiad. Chyba, że coś jeszcze by pasowało wrzucić do oceny??
Ogólnie czuję się znowu fatalnie, ponieważ za tydzień ma przyjść @, a dla mnie to już jest dramat i generalnie na siebie nie patrzę

Michy z ostatnich kilku dni










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Jak czujesz niedosyt to dokładaj ciężaru z serii na serię Pisz ile dałaś radę utrzymać plank.
Wznosów z opadu jednak nie rób z ciężarem skup się na ruchu, jak byś mogła nagraj filmik bo obawiam się, że machasz po prostu tułowiem.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Arphiel plank utrzymuje do 1min czasu. To ćwiczenie już chwile robię, trener skontrolował. Jest dobrze- podobno Wznosy z opadu nagram. Też mam wrażenie, że po prostu sobie macham.. Sama się zastanawiam czy nie lepiej byłoby wykonywać je na piłce... Ponieważ ławka, z której mogę skorzystać na siłowni to nie jest typowa ławeczka do wznosów z opadu. Próbuje ją wyszukać w google żeby pokazać, ale słabo mi idzie

Dzisiejsza micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzisiejsza micha
1800 30/30/40
przesadzone z tłuszczami, a za mało węgli..

Dziś w domu areo. Skakanka plus brzuszki na piłce




Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-06-04 19:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Wczorajszy trening
Dzień 2 (pierwszy tydzień)

A. Martwy ciąg 25kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 15kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 30kg
C1. wypady 6kg
C2. uginanie nóg leząc 15kg
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń 7

I tu już nie było tak łatwo.. Po drugiej serii i wypadach z hantlami bardzo mocno czułam nogi, a szczególnie uda. Ogólnie po zakończonym treningu lało mi się po tyłku Do tego dołożyłam areo bieżna 30 min

No i mam filmiki: przysiad, wznosy z opadu i plank
Nie chciałabym ich umieszczać w dzienniku, a wysłać na priv komu trzeba do fachowej oceny. Bo po moim obejrzeniu ich coś czuję, że chyba nie jest za dobrze..

I wczorajsza micha




Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-06-06 13:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ślij na prv linki

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzisiejszy trenio

Bieżnia interwały. 40 min z prędkością 10 km/h i 6 km/h. Mogłam sobie koszulkę wyciskać Poza tym czułam się fantastycznie Jako, że miałam mega moc dołożyłam sobie jeszcze 20 min tempem 6,0 z nachyleniem 3. Potem trochę brzuchów i rozciąganie.

Dzisiejsza micha
(we wcześniejszym moim wpisie jest ta sama data bo mi się dni pomyliły )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
brawo Mała, jak jest moc to ją wykorzystuj wiedz, że przy ciężkich treningach te dni będą rzadkością i trzeba z mocy korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Wczorajszy trening
Dzień 3 (pierwszy tydzień)

A. Przysiad ze sztanga na plecach 20kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra 20kg
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 35kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 20kg
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank 30s

Bieżnia 30 min

Dostałam @, początkiem tygodnia wrzucę aktualne pomiary.

Wczorajsza micha

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium