SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
do miski wliczasz warzywa korzeniowe i strączkowe - czyli wszelkie marchewki, buraki, pietruszki, selery, ciecierzyce, groszki i inne fasole czerwone czy białe. gdzieś w regulaminie to było rozpisane.

Zmieniony przez - puma_ w dniu 2013-03-18 00:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzięki! Gdzieś mi to umknęło w takim razie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Mam pytanie czy do diety dołączyć mogę Trec Whey 100 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Ha! Nigdy bym nie pomyślała, że ciecierzyca jest taka pyszna! Przeglądam Miski weteranek i myślę, że i ja dojdę do wprawy w komponowaniu posiłków. Mam tylko nadzieję, że mój budżet mi na wszystko pozwoli

Zastanawiam się czy dziś wykonać jakieś ćwiczenia czy po prostu wolny dzień przed jutrzejszym właściwym treningiem.
Póki co plan wygląda tak:

1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

2 serie x15 powtórzeń, dwa obwody, z hantlami 2x5kg. Przy 1) obciążenie na nogi 2x1kg
Niedziela/Wtorek/Czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rób ile dasz rade a nie 15x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Ok, będę tak robić.

Dziś chciałabym wykonać ten trening: http://www.bodyrock.tv/

Zrobiłam układ z wyżej umieszczonego linku. Z tym, że powtórzeń przy ćwiczeniach 20, a skoki 60

Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-03-18 19:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Micha na jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Miska na jutrzejszy dzień. Nie wiem czy nie dołożyłam za dużo węglowodanów, a za mało białka?
Dziś wykonałam:

1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem

2 serie x15 powtórzeń, dwa obwody, z hantlami 2x5kg. Przy 1) obciążenie na nogi 2x1kg. Ćwiczenie 6 i 8 zrobiłam w miarę swoich możliwości...
Niestety mam przerost formy nad treścią bo chciałabym już móc zrobić wszystko od początku do końca rzetelnie i bezbłędnie, a jednak póki co moje ciało wymięka przy pompkach. I prawdą jest, że choćbym nadal skakała co dzień i wylewała z siebie siódme poty to i tak nie miałabym żadnego progresu, a moim mięśniom i mi nadal by się tylko WYDAWAŁO, że pracują...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium