SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dzień wcześniej układaj i tak manipuluj ilościami aż będzie bwt jakie trzeba - tu dodaj tam odejmij kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Plan miski na jutro, a właściwie już na dziś. Jest ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277
bede sledzic Twoj dziennik, powodznia ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
RudaKa - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
determinacja w sile ognia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216
Baaaardzo dużo zrzuciłaś - GRATULACJE! Efekty super, a wierzę, że będą jeszcze lepsze.
Jak widać nie spoczywasz na laurach, tylko chcesz działać dalej. To bardzo fajnie. Widzę, że atmosfera tworzona przez doświadczonych forumowiczów w Twoim wątku na razie bardziej może zdołować niż pomóc, ale musisz mieć grubą skórę
Ja też dopiero zaczynam swoją przygodę ze sportem (ćwiczę z trenerką personalną i to oczywiście najlepsze wyjście, bo dużo się dzięki temu uczę, ale rozumiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić).
Jeśli czujesz się już bardziej zaawansowana spróbuj może ćwiczeń:
http://zuzkalight.com/
http://www.bodyrock.tv/
i tak jak piszą koleżanki - duuużo czytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nie widzę jaką masz kaloryczność i BTW, ale odnośnie jakości produktów:
- staraj się bazować na rybach świeżych, a z puszkowych w sosie własnym - jak chcesz możesz już do dania dodać oliwę z oliwek lub inny "zdrowy" tłuszcz
- nie opieraj się na nabiale jako na źródle białka, jedna porcja - kubeczek twarogu/jagurtu/kefiru itp. dziennie,
- jeśli ryby na czymś smażysz, to wlicz tłuszcz (masło klarowane, olej kokosowy, smalec),
- jeśli nie masz wyraźnego zalecenia liczenia warzyw, to kalafiora itp. nie licz, ale jedz minimum 750 g dziennie.
Produkty oczywiście liczysz surowe - przed obróbką, si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Na dzień dzisiejszy nic i nikt nie jest w stanie mnie zniechęcić. Zależy mi by nawyki żywieniowe zmienić całkowicie. Jeść dobrze i zdrowo. Ponadto chcę ćwiczyć konkretnie i efektywnie. Bez chaotycznych bieganin i językiem na brodzie (choć zapewne i one mają wpływ na moją zmianę). Ale od czegoś kiedyś każdy zaczynał... Co do Misek to dopiero się uczę, analizuję, a nawet kopiuję smakołyki od Najlepszych. Czytam uważnie Twoje dzienniki Shrimp2 i chylę czoła!!!! Za siłę, energie i nadludzką motywacje! No i za wiedzę w temacie. Będę się stosować na pewno do Twoich zaleceń

Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-03-16 01:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Tragedii nie ma z tą miską
Nie wliczaj warzyw do miski. Możesz wpisywać warzywa pod miską jak chcesz.

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzisiejsza miska jednak wyglądała następująco...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium