SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
słuchaj sie szefowych a bedzie dobrze no i stety-niestety czeka Cię rewolucja. Ale warto.
ps. fajny kolor włosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Nie czujesz, żebyś się głodziła bo tak spowolniłaś metabolizm, że zdaje ci się, że to wystarcza. Jedząc więcej i ćwicząc odpowiednio (nie jak e. CH) nie dość, że będziesz pełna sił, dasz organizmowi więcej witamin, to będziesz chudła, a ciało będzie zyskiwać na jakości. Wymień produkty, które jesz na te, które wymienia artykuł Co jedzą ladies. Zero pang bo to największy śmieć, odtłuszczony nabiał - ma być czyste i nieprzetworzone jedzenie. Nie jest to trudne tylko zacznij się wczytywać. Powodzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Będę trzymała kciuki :) też się cały czas przyzwyczajam do nowego jedzenia! tj. że tak go dużo ale to tylko na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
dzisiejszy jadłospis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
uuu.. chyba robię to źle ;)

Jadłospis Lejdis wydrukowałam i myślę, że uda mi się wprowadzić zmiany w swoje żywienie. Chciałabym prosić o pomoc w dobraniu treningu. Moje dotychczasowe ćwiczenia polegały głównie na treningu cardio, potem Abs, trening na mięśnie brzucha, nogi-pośladki oraz ramiona. Od 3 msc 6-7 razy w tyg. po około 1,5-2 godz. Widzę dużą poprawę fizyczną swojego ciała jednak jestem już na tym etapie gdzie oczekuję od siebie jeszcze więcej i jeszcze lepszych rezultatów. Trenuję w domu, nie chodzę na siłownie i przy takiej aktywności chciałabym móc pozostać ponieważ jestem osobą pracującą 9-10 godz dziennie i najzwyczajniej w świecie tak jest mi wygodniej...

Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-03-12 21:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Nie ukrywam, że głównie korzystałam jak do tej pory z treningów E.Ch oraz treningów zamieszczonych na YT ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Tutaj masz jak wrzucić miskę https://www.sfd.pl/-t892526.html
I edytuj swoje posty -> karteczka z ołówkiem.
Powodzenia

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Chciałabym zacząć dobrze ćwiczyć. Zdaję sobie sprawę, że moje dotychczasowe treningi (YT, E.Ch) nie były przemyślane. Były jedynie realną dla mnie formą aktywności fizycznej, którą wybierałam na co dzień bo jest łatwo dostępna. Myślałam by kupić jakieś obciążniki na nadgarstki i na nogi. Póki co mam hantle 2x1kg. Jestem zdeterminowana i naprawdę chętna by zrobić wszystko co w mojej mocy by nadal pracować intensywnie nad swoją sylwetką!

Pomoże mi ktoś? Jestem chyba całkowicie "zielona" w tym temacie....


Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-03-13 16:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
dzień wolny... mogę gotować!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Nie wliczaj warzyw do miski. I Co tak mało?? 1600 kcal to powinno być minimum.
W regulaminie masz trening dla zielonych ale hantle 1 kg to za mało. Są hantle regulowane np. w dechatlonie chyba 10kg.



Zmieniony przez - mika w dniu 2013-03-13 19:57:49

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium