SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Albo wyczujesz, albo Ci trener podpowie
Sama zaczynałam od maszyn, zanim złapałam za wolne ciężary. Część z tych ćwiczeń zdaje się, że miałam, jak chce Ci się kopać, to zajrzyj do mojego pierwszego dziennika, może coś wyczaisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
To jest mala siłka w małej mieścinie... Mam nadzieję, że mi ktoś tam pomoże i zapozna z moimi nowymi przyjaciółmi- magicznymi maszynami obawiam się ustawienia tych ciężarów w maszynach.. Nie ma bata- ogarnę to!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Urodzinowa micha na jutro

Dziś biegałam. Dystans 5 km w ciągu 30 min. Stwierdzam, że nie mam kompletnie żadnej kondycji.

Plan na jutro: godz 7.00 siłownia i mój pierwszy trening siłowy by Martucca. Obym nie dała ciała






Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-04-09 20:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
6min/km to bardzo przyzwoite tempo

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Arphiel dziękuję Jak dobiegłam do domu to czułam się jakbym miała wyzionąć ducha i "padłam na twarz" , przed tym jeszcze udało mi się porozciągać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
100 lat
I p******nięcia na treningu

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
WSzystkiego naaj! Spełnienia marzeń i wytrwania w postanowieniach! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Dzięki Kochane Ladies!!
Trening wykonany od początku do końca solidnie Byłam pierwsza na siłowni. Chłopak, który jest tam trenerem okazał się bardzo pomocny i dokładnie pokazywał mi technike wykonania poszczególnych ćwiczeń. Ponad to w trakcie jak je wykonywałam to mnie poprawiał No i pierwszy wjazd miałam gratis Dziś wykorzystałam małe obciążenia do max 5kg, mam nadzieję że kolejnym razem już sobie lepiej je wyreguluje. Po zaliczyłam jeszcze 15 min bierzni o prędkości 8.5 i pod kątem 1.5 (chyba dobrze to odczytałam?) no i rozciąganie na koniec.
Wykonałam 1 obwód, 2 serie, 15 powtórzeń.

I przyznaje się bez bicia, że przez te urodziny skusiłam się na 2 małe babeczki tofii. I źle mi z tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium