SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Kobieta

Waga

60

Wzrost

162

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

45 minut treningu z Ewą Chodakowską co drugi dzień

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

OK

Stosowana lub planowana suplementacja

Nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam.

Mam 18 lat i zaczynam przygodę z ćwiczeniami oraz diętą.

Cwiczę co drugi dzień z Ewa Chodakowską, trening trwa 45 minut i jest naprawdę zabójczy :)

Postanowiłam rownież inaczej się odżywiać i tu mam do Was prośbę o ocene mojej diety.
Zaznaczam, że nie jestem osobą, która dużo je, ta dieta i posiłki są dla mnie wystarczające i czuje się najedzona.

Wrzucam dietkę i proszę o ocene.
Śniadanie i kolacja to jest taka sałatka i te składniki są wymieszane w pojemniczku, bardzo smaczne hihi :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj.

Powiem w prost: dieta jest nie do przyjęcia. Skrajnie niedoborowa w białko i tłuszcz do tego stopnia, że zagraża po prostu Twojemu zdrowiu. Dodatkowo oparta jest na śmjieciowych produtach takich jak płatki kukurydziane, jogurty owocowe. Na dodatek jest monotonna i bardzo uboga w witaminy i niezbędne pierwiastki. Żywiąc sięw ten sposób zrobisz sobie krzywdę - to pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
wiem ze moze szalu produkty nie robia ale chodzi mi o to czy z tymi cwiczeniami i z tym jedzeniem schudne? pominmy na te chwile ,zagrozenie' dla mojego zdrowia.

prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
chcesz schudnac mimo utraty zdrowia? rozwin sobie skrot nazwy tego forum i zadaj pytanie czy w odpowiednim miejscu zadalas pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
zapoznaj się z tym temat to może zmienisz podejście do Swojego zdrowia :

https://www.sfd.pl/Diety_głodówkowe__cała_prawda_o_nich.-t60467.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
No tak - trening z Chodakowską.

Lubisz efekt jojo?

Lepiej poczytaj dzienniki dziewczyn z forum. Przeanalizuj, czy chciałabyś osiągnąć rezultaty podobne do nich. Jak tak, to zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tego działu i uzupełnieniem ankiety https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
I uszanuj, proszę, deklarację moderatorów. Oni na prawdę wkładają tutaj dużo pracy.
Miłej lektury.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-03-10 23:41:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
shakers123
pominmy na te chwile ,zagrozenie' dla mojego zdrowia.



zakładam, że nigdy w życiu nie będziesz chciała urodzić dziecka, nie straszne Ci problemy hormonalne, cukrzyca, anemia, osteoporoza i można tak wymieniać bez końca... aha no i nie zapominajmy o efekcie jojo, który na 100% będzie w tej sytuacji

jesteś młodziutka, ale nie na tyle by móc sobie pozwolić na aż taki brak rozsądku. głodówka i hopki to nie rozwiązanie. każda chciałaby schudnąć szybko i jak najwięcej, nie tędy droga i nikt na tym forum tego nie będzie popierał.

jeśli jesteś gotowa na uzyskanie ładnej, sportowej sylwetki to tu taką pomoc otrzymasz zajrzyj do regulaminu, przejrzyj kilka dzienników i zdecyduj.

zobacz jakie efekty osiągnęły dziewczyny TU na tym forum JEDZĄC i TRENUJĄC
https://www.sfd.pl/PRZEMIANY_LADIES-t919664.html

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-03-10 23:54:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złe samopoczucie po porannym treningu

Następny temat

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

WHEY premium