SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Nie chcę stanąć w miejscu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Mam małe opory i głupie swoje fanaberie, że się wstydzę i takie tam ale kurde... muszę o siebie zawalczyć i walnąć w kąt wszelakie wątpliwości! I oczywiście, że będzie mi się to bardziej kalkulowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
To normalne, ale ten strach i opory siedzą w głowie, nie są uzasadnione rzeczywistym zagrożeniem Idź i się przekonaj. Do klubów fitness (bo pewnie do takiego trafisz, a nie do osiedlowej męskiej pakerni) chodzi cały przekrój społeczeństwa. U mnie rano są zajęcia "pora dla seniora", a wieczorem "zdrowy kręgosłup". Wiek od nastu do zaryzykuję 80 lat. Chude patyki z wiszącymi tyłkami, zaniedbane grubaski i fajne jędrne ciałka - do wyboru, do koloru. Lasie odstawione jak na wybieg w spodenkach, spódnisiach i koszulkach wyłącznie Nike / Adidas / NB itd. (wczoraj widziałam kolesia z kołnierzem od koszulki polo postawionym na sztorc, bo w otoku pisało Ralph Lauren i jakby ten kołnierzyk zagiął, to by tego napisu nie było widać ) i tacy co to ich dresy mają więcej lat niż oni Ci ostatni ostro dają do pieca i niczym się nie przejmują, ci pierwsi zanim zrobią wymach, na ogół najpierw się dobrze obejrzą, czy wszyscy widzą.
Poza tym jak masz się przemóc to teraz jest dobry czas, bo idzie wiosna i wszyscy nagle "chcą", więc nie będziesz jedyna nowa, zagubiona, bo takich "świeżynek" teraz będzie wysyp.
A poza tym nr 2, prosze mnie nie denerwować. Masz lekką nadwagę i mi tu fanaberie uskuteczniasz. Jak poszłam pierwszy raz ważyłam 128. Nie marudzi i nie zasłania się wydumanymi problemami, bo złoję tyłek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
shrimp2 przekonałaś mnie!!! Dziękuję i już nie biadolę! Do boju!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Ciocia Krewetka dobrze prawi Silownia nie taka straszna, a po jakism czasie bedziesz sie smiala ze swoich obaw...bo zazwyczaj mozna spotkac tam b. milych i pomocnych ludzi. Zapewniam Cie, ze jak solidnie bedziesz cwiczyc to spotka sie to tylko i wylacznie z aprobata towarzystwa Nikt tam nikogo nie ocenia,bokazdy ciwczy dla siebie (ten co wie po co cwiczy, a reszte leszczy i sezonow to trzba olewac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Micha na jutro.
Zdecydowanie jestem już przekonana, że na siłownie pomaszeruję! Najlepiej w środę, myślę że to będzie idealny dzień ponieważ kończę magiczne 25 lat To tak zamiast tortu!

Mam jeszcze pytanie odnośnie treningu. Skorzystać z jakiegoś "gotowca" czy poprosić o jakieś ułożenie treningu dla mnie bym mogla wszystko porządnie ogarnąć i robić na 100% Pomóżcie Kochane Ladies!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Bardzo fajny prezent urodzinowy
Gotowiec z regulaminu. W pndz-wt przejrzyj nasz temat z filmami - też w regulaminie (długo się otwiera, ale da radę) + youtube i atlas ćwiczeń, a na siłowni poproś o pomoc trenera. Jak trafisz na ogarniętego młodziana to Ci pokaże co i jak lub skoryguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
shrimp2 rozumiem, że o to chodzi https://www.sfd.pl/-t729352.html ?? Bym zapoznała się z techniką...

I coś z tego https://www.sfd.pl/-t840097.html ??

Zmieniony przez - RudaKa w dniu 2013-04-08 00:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Na początek możesz wziąć trening od Martucci, a jak się wdrożysz i zaprzyjaźnisz z siłownią to przejdziesz na ten od agak.


Filmiki dokładnie te co wkleiłaś
Atlas ćwiczeń siłowych.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-04-08 09:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7110
Micha na jutro.

Dzięki shrimp2 za cenne wskazówki!! Zapoznałam się wstępnie z treningiem, tylko zastanawiam się w jaki sposób dobrać ciężary. W dotychczasowym treningu wykorzystywałam 1 kg obciążenie na nogi i 5 kg hantle. Stresuje się przed tą wizytą na siłowni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta - dieta na odchudzanie - proszę o opinię

Następny temat

Jak naprawić metabolizm??

WHEY premium