SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce miesni, a nie tluszczu !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie,
juz od dluzszego czasu przegladam forum, zalozylam profil az w koncu postanowilam zaczac DZIALAC! Moim marzeniem jest dojsc do figury bikini fitness, chcialabym zeby bylo widac miesnie. Chcialabym tez nauczyc sie planowac wlasne treningi na silowni.

Na poczatek zgodnie z umowa caly opis :


Wiek : 31 (jeszcze przez 3 miesiace )
Waga : 62
Wzrost : 167
Obwód w biuście(1) : 88
Obwód pod biustem : 85
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 77
Obwód na wysokości pępka : 87
Obwód bioder (3): 95
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : pupa, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : pupa, biodra
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zajecia grupowe dajace wycisk (power pump, silowe z hantlami, interwaly, step cardio) 2-3xtydz
Co lubisz jeść na śniadanie: platki owsiane zalane wrzatkiem + odzywka WPC w dni kiedy nie cwicze
Co lubisz jeść na obiad : makaron ciemny, wszelkie kasze, ryz brazowy, najczesciej piers z kurczaka lub ryba (nigdy smazone, zawsze z grilla elektrycznego lub na parze )i duzo warzyw (w parowarze)
Co jako przekąskę : migdaly, orzechy, suszone owoce, ale niewiele
Co jako deser : gorzka czekolada, ale jako rarytas ;)
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy,
Stan zdrowia: komplet badan 2 miesiace temu, wszystko ok
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak, 2 razy
Preferowane formy aktywności fizycznej: nie boje sie spocic i zmeczyc
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : omega 3, witaminy multi, kiedys thermo speed, l-karnityna
Stosowane wcześniej diety : nigdy, raczej rozsadek

Poza tym kawa sporadycznie, zielona, czerwona i ziolowe herbaty, nie slodze cukrem, czasem tylko stewia, 1,5l wody (nie mineralnej bo w tym kraju co mieszkam pija sie tylko z kranu), fast- foody baaardzo rzadko

Dziennik zywieniowy prowadzilam kilka tygodni temu, ale jakos zapal minal i nastapila przerwa. Taki przykladowy dzien zalaczam :







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline - dziekuje, takie proste a tak ulatwia zycie! Bede na przyszlosc wiedziala :)

JustBlackBerry - wszystko przeczytane, wiedze wciaz poglebiam

Poki co dopadlo mnie przeziebienie (mam nadzieje ze wyjde obronna reka i sie nie poglebi), cala rodzinka lezy chora, tylko ja sie jeszcze jakos trzymam... Ale jestem, czytam i doksztalcam sie ;) Od poniedzialku chce zaczac treningi i bardziej pilnowac miski. I tak rodza mi sie juz pytania :

Moj plan na 2tygodnie:

Trening 3xtydz.
10min rozgrzewki na orbim (nie lubie biegac)
1. Przysiad ze sztanga na barkach
2. Wyciskanie sztangi lezac
3. Martwy ciag
3 serie po 12powtorzen
30 min aero na orbim

Plan mam taki poniewaz mysle ze te cwiczenia wielostawowe rozruszaja mnie i przygotuja na dlugotrwaly i regularny wysilek. Planuje wykonywac je przez 2 tygodnie, pozniej na okres kolejnych 2 tygodni wprowadzic drobne modyfikacje, by uniknac nudy. I dalej na kolejne 2 tygodnie wprowadzic spowrotem przysiad, wyciskanie i martwy ciag. A co bedzie dalej to zobaczymy, bo bede spowrotem na miejscu.
(Pewnie uznacie to za dziwne, ale szykuje mi sie wyjazd na swieta do domu a tam mam dostep tylko do sztangi)

Watek dotyczacy diety przeanalizowalam. W swojej diecie chcialabym utrzymac jako regule 40g platkow owsianych z dodatkiem rodzynek, siemienia lnianego i daktyli (taka mieszanka)zalanych woda. Zrobienie i zjedzenie wymaga malo czasu, a rano szykujac dzieciaki do przedszkola to nie mam go za wiele. W DNT moge dorzucic do tego porcje bialka. W DT nie dam rady bo 1-1,5h po posilku cwicze i nie mialabym sily. Co do reszty posilkow to mam pytanie do Was - jakie najlepiej proporcje B/W/T trzymac? Posilki jem co ok.3godziny, dlatego ze tak odczuwam glod. Z gory mowie ze nie bede sie glodzic i nic z tych rzeczy. O roli tluszczu w diecie tez sporo wiem;) Znajac siebie musze i chce ustalic sobie jadlospis na caly tydzien z gory. Latwiej mi wszystko opanowac jak mam zaplanowane. Wiem ze regula jest tu wklejanie przez dziewczyny codziennych misek, ale moze daloby tu rade ze mna inaczej? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zacznij od zakończenia głodówki.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracajac do miski, to na sniadanie ZAWSZE sa u mnie te platki owsiane zalane wrzatkiem ( cwicze ok. 1,5h po sniadaniu ) ewentualnie plus odzywka WPC. Po cwiczeniach jem II sniadanie skladajace sie z duzej ilosci bialka, i wegli z warzyw lub peloziarnistego chleba, pozniej przegryzka - czesto jakies owoce (slodkie wegle), obiad ze wzgledu na rodzine przypada na godzine ok.17. Tak jak pisalam wszystko albo grill elektryczny, albo parowar. Unikam tlustych zup, sosow, klusek itp.staropolskiej kuchni. Kolacja to u mnie glownie bialko - twarog, tunczyk, czasem poprostu WPC. Pisze ponownie bo jakos tak dramatycznie malo kcal wyszlo z podanej przeze mnie miski ;) a wcale tak nie jest!! Zapewniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale co ty z tym WPC? masz jesc a nie na proszku sie opierac
I czekamy na zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WPC to tylko wtedy kiedy juz calkiem nie mam albo pomyslu albo czasu na kombinacje. Dzieciaki mam w wieku mocno absorbujacym ;) a jesli chodzi o twarog, serki wiejskie itp sprawy to mam ograniczony dostep, bo tu poprostu tego nie ma.. Zdjecia wkleje jutro, bo dzis sie juz ciemno zrobilo a nie mam sensownego oswietlenia. Wiem ze glupio to zabrzmi, bo wcale sie nie lenie i sporo czytam, ale mam problem z ustaleniem sobie treningu. Taki misz masza mam w glowie, nie wiem jak wszystko ogarnac! Jak sie chodzi na grupowe to jakos tak latwiej ;) no ale i efektywnosc mniejsza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Twarożków nie żałujemy, układaj michę jak Ruda zauważyła ma być pierw ustalona constans jeśli chcesz coś zbudować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazlam stare zdjecia z czerwca. Wtedy wazylam 66kg. Od tego czasu zaczelam jesc regularnie i zwracac uwage na to co jem. Nie krzyczcie za krzywe barki. Ortopeda mowi ze mam tendencje do bylejakiego stawania i powinnam zwrocic uwage na swoja postawe. Nie widzi jednak przeciwskazan do cwiczen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i zdjecia aktualne - troche inna sceneria ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu-pomoc

Następny temat

rozkład wartości na redukcji

WHEY premium