SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 miesiąca ćwiczeń i waga w miejscu praktycznie? co robić?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

kobieta

Waga

73,5

Wzrost

172

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8-16 pracaa biurowa; od 16:30 trening jak w poście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Hej od 26 listopada zaczełam zdrową dietę i cwiczenia.
W przybliżeniu:
śniadanie:
2 grzanki [grubość ok 3-4mm- pieczywo pełnoziarniste z słonecznikiem]
z filetem z indyka i twarożkiem piątnicy [ok80g]
w ciągu dnia:
1 jogurt
marwit marchewkowy
obiadko-kolacja
krem brokułowy / kalafiorowy [na kostce + ugotowane warzywa
lub
wyciskany sok 500ml marchewka, jabłko, pietrucha, buraczki [różnie kompozycje
więcej mi się nie chce i nawet nie mam czasu

trening 6dni/7[codziennie od pon-soboty]
45 min bieżnia [w podciśnieniu i termal 50stop. prędkość 6,5-7km/h nachylenie 4-7% ]
30min rower w podciśnieniu [prędkość ok 24-29km/h, obciążenie 7-9]
15 min wiosła [poziom max + max obciążenie] dystans ok 2,5-3km
3x 15 hantle [1,5 v 2kg]
10min platforma wibracyjna 10min
30min elektrostymulacja na brzuch

od początku jak zaczełam czyli przez 1,5 miesiąca zeszło mi tylko 1,5kg czy to możliwe? w koncu dużo chyba nie jem a do tego sporo ćwiczę

zeszło w cm troche
talia 19cm
biust 12cm
biodra 7cm
udo 4cm
brzuch 14cm

od 2 dni zaczełam ćwiczyć w spodenkach neoprenowych i brać thermal

co jeszcze mogę zrobić by pozbyć się tłuszczu i trochę kg? poźniej oczywiscie chciałabym tez wyrzezbic troche no ale na poczatek trzeba spalic to co sie nazbierało; prosze o wszeelkie rady, sugestie, dotycząc wszystkiego jedzenia, treningu, może propozycje odzywek bo sie nie znam w ogole :( kiedys pamietam brałam lkarnityne te shoty przed treningiem,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Praktycznie wszystko można zamrozić.
Dlaczego nie przygotować zapiekanki z makaronu czy ziemniaków, rano wyjąć z zamrażarki, wieczorem do piekarnika i gotowe
To samo lazania czy tarta. Część na kolację, a część następnego dnia na lunch. Świetnie smakuje na zimno

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-12 12:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Po pierwsze nie ten dział, po drugie to dieta do niczego dlatego tłuszcz nie leci.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
do niczego a jaka propozycja?? jestem poza domem od 7:30 do 20 wiec ciezko bedzie mi coś typowego gotwac i kombinować, dlatego wolałam wypełnic ja warzywami anizeli czyms szybkim kupowanym; to co powinno być lub nie być aby spalić tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
nie ten dzial? [odchudzanie dlateg wydawał mi sie właściwy; jaki inny może być lepszy jeśli chodzi o schudnięcie i spalenie tkanki tłuszczowej jak nie odchudzanie?? co do diety a jest możliwość brania tego co mi brakuje w jakiś tabletkach proszkach albo innych zamiennikach bo poza weekendem to raczej nie dam rady gotować przyrzadzac pelnych posiłków a bardzo mi zalezy by w koncu były efekty, skoro poświeciłam na to już 1,5 miesiąca no i dziennie pare godz [ćwiczenia i dojazdy itp]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poczytaj nasz regulamin i linki w nim zawarte, troche ci to rozjasni w głowie zanim zadasz konkretne pytanie
i spróbuj na stronie "potreningu" ułozyc diete na 1800kcal z proporcjami BWT 120/180/ reszta tłuszcze i wrzuc ja do oceny razem z wypełniona ankietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
1800 to nie za dużo? nigdy tyle nie jadłam to nie przytyje od tego bardziej? nie da się jakis substytutów normalnch posiłków w formach instant itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Nie za dużo. Nie przytyjesz jeśli dobierzesz prawidłowe produkty do swojej diety. Nie da sie.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz 172cm wzrostu 1800kcal jest za mało, dlatego powinnas chudnąc na tej ilości zakładając ze jestes zdrowa kobieta i uprawiasz ten ruch ktory polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
żeby rozwiać swoje obawy poprzeglądaj dzienniki dziewczyn.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
matko, Twoja dieta to chyba z 500 kcal, a może i mniej
Produkty instant

Większość obecnych tutaj dziewczyn pracuje zawodowo, ma dzieci i dom na głowie, ale jakoś radzą sobie z przygotowywaniem pełnowartościowych posiłków, nie jadą na zupkach w proszku czy innym badziewiu.
Poczytaj linki w regulaminie, zacznij jeść jak dorosły człowiek i efekty na pewno się pojawią

I jeszcze odnośnie wagi - waga nie jest najlepszym wyznacznikiem chudnięcia, lepiej mierzyć obwody. Gdybym polegała na wadze to już trzysta razy bym zaliczyła doła, bo od roku spadło w sumie może z 5 kilogramów Ale mierzę się i wiem, że spalam tłuszcz





Zmieniony przez - aineko w dniu 2013-01-11 12:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
tak mierzyłam sie i podałam to równiez w poście różnice w wymiarach po 1,5 miesiąca ćwiczeń... ale zastanawiałam się czy waga nie powinna iść jednak ciut bardziej w dól
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba DIETA+TRENING DO OCENY

Następny temat

pierwsze odchudzanie,prosze o rady

WHEY premium