SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12153 Napisanych postów 160700 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235509


mozna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
A są w ogóle jakieś produkty z którymi nie należy łączyć kreatyny ?

I cm3 30 minut po treningu czy od razu po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17721 Napisanych postów 132231 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1461020
kreatyne od razy po treningu, jeśli twaróg to posiłek potreningowy to kiepski pomysł.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-07-08 20:02:37

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Poczytam głebiej dział odzywianie i znajde tez inne produkty do zjedzenie po treningu.

Ale dlaczego twarog jest zly od czasu do czasu ? Przeciez ma duzo bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17721 Napisanych postów 132231 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1461020
Zły nie jest, ale po treningu się nie nadaje ze względu na długie trawienie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51598 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja mam kolejne pytanie. Od jutra wchodzę na redukcję, będę sporo biegał. Wygrałem w konkursie Iso Active x 60 będę mógł robić sobie saszetkę do każdego biegania, czy wpłynie to negatywnie na efekt końcowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12153 Napisanych postów 160700 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235509
mysle, ze bedzie mozna smialo wypic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51598 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytałem więcej tematów, jedni mówią, że można inni, że nie. W takim razie będę pił do biegania wieczorem, bo wieczorem biegam około godziny, a rano tylko kilkanaście minut. No i do treningu SW, prawie dwie godziny... Wieczorem nie zaszkodzi? Oczywiście tylko jedna saszetka dziennie/co dwa dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12153 Napisanych postów 160700 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235509
nie powinno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1111
Mam 2 pytania:
1. Która przedtreningówka lepsza: 100% Pure Power czy No Shotgun
2. Na 3 cykl lepiej shotguna czy no xplode??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium