SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamiętnik Pauli - dieta i trening po mojemu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55048
Ja od dłuższego czasu miałam krotsze teraz postanowiłam zapuszczać , trochę też z wygody bo czasem tylko zwiąże i mogę iść a krótsze musiałam przeważnie prostować bo mi się każdy włos ukladal w swoją strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze przy skracaniu zaznaczam fryzjerce, że musi się dać związać w kitkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55048
Ja tak samo ale denerwowały mnie te wychodzące włosy i jeszcze brakuje mi takiej fajnej długiej kitki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Melduję że w weekend nie dam rady ułożyć planu. Ledwie dziś żyję a jutro i w niedzielę będzie jeszcze intensywniej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez paula.cw za pkt 1 regulaminu
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night spoko nie pali się. Najwyżej sobie powtórzę to co ostatnio robiłam albo jeszcze coś innego dla odmiany.


Miss dokładnie o taki efekt mi chodziło jak piszesz więc się cieszę że jest odbiór spujny z zamierzeniami. Nawet myślałam o tym że czasem niewiele różni krótkie włosy babcine od nowocześnie fryzury a jednak widać różnicę. :p

Dla mnie na razie to jest super. Chociaż podejrzewam że w długości do ramion będę się też dobrze czuła i będzie miała nadal wiele korzyści.
Patik ja mam włosy super cienkie i się u mnie sprawdza. Ale ja mam podatne włosy na układanie i falowane. Jak mi ułożyła w środę to w czwartek miałam włosy idealne. W piątek były znośne ale po treningu już umylam. Potem ułożyłam fale to też mi się lepiej skręt wydobył niż ja długich i po nocy nadal fajnie wyglądały. A po nocy w długich to była szopa i musiałam je moczyć i odświeżać. A lubię chodzić w rozpuszczonych i noszenie kitki to było dla mnie marnotrawienie włosów :p
Po za tym jestem ciekawa jak szybko będę w stanie teraz zapuścić bo kiedyś rosły powoli ale były bardziej zniszczone no i często chodziłam do fryzjera. Eksperyment. A pokaże jeszcze jakie mi się fale ukrywały pod takimi jak to Marta opisuje włosami każdy w swoją stronę. Okazało się że kwestia pielęgnacji i stylizacji i mogę mieć prawie loki.


W piątek zrobiłam trening pośladków. Też fajna odmiana zrobić coś na jedną partię bo ja nigdy splita nie miałam :)


1. Przysiad z pauza 4x8 rest 90sec
R. 20 35 35 40 40
2. Hip Thrust + Miniband 3x15 rest 75 sec
50 50
3a. Cable Hip Extension 3x25 rest 0sec
10 15 25
3b. Single Leg Dealdift 3x12 per leg rest 75sec
12 12 12

1. Tempo 1. Przysiad z pauza 4x8 rest 90sec
R. 20 35 35 40 40
2. Hip Thrust + Miniband 3x15 rest 75 sec
50 50
3a. Cable Hip Extension 3x25 rest 0sec
10 15 25
3b. Single Leg Dealdift 3x12 per leg rest 75sec
12 12 12

1. Tempo zabójcze. Wygląda niepozornie a odczucia super.
2. Pierwsze 10 powtórzeń luzik ale te 5 ostatnich to piekło.
3a. Chyba pierwszy raz tak dobrze czułam pracę pośladka. pośladka

Jestem zachwycona tym jak zmienia i poprawia się czucie mięśniowe.

A wczoraj robiłam foty po okresie i trochę lepiej jest. To już tylko porównania brzucha tydzień po tygodniu. Jeszcze widzę że powinnam nad postawa popracować











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55048
Paula to opowiedz coś o tej pielęgnacji włosów :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Mnie też bardzo interesuje ten temat, mam włosy bardzo cienkie, delikatne jak dziecko, do tego łatwo przetłuszczające się i muszę myć codziennie bo inaczej wyglądam na brudną

Paula, miałam podobną fryzurkę, wyglądam moim zdaniem fajnie, ale codziennie musiałam rano myć, suszyć na obrotowej szczotce i układać, a w południe już wlatywał suchy szampon inaczej był dramat...

Kurcza, fajnie że z taką łatwością przychodzi Ci utrzymanie fryzury! Podobasz mi się w takim wydaniu, w obu wersjach



Zmieniony przez - Julietta w dniu 2020-08-30 10:00:00

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Julietta
Mnie też bardzo interesuje ten temat, mam włosy bardzo cienkie, delikatne jak dziecko, do tego łatwo przetłuszczające się i muszę myć codziennie bo inaczej wyglądam na brudną

Paula, miałam podobną fryzurkę, wyglądam moim zdaniem fajnie, ale codziennie musiałam rano myć, suszyć na obrotowej szczotce i układać, a w południe już wlatywał suchy szampon inaczej był dramat...

Tutaj może być problem w skórze głowy. Co prawda nie mam aż tak cienkich, ale kiedyś też myłam codziennie. Odkąd zmieniłam szampon na łagodny, robię peelingi skóry głowy, olejuje skórę głowy i po myciu wcieram wcierke to myje raz max dwa razy w tyg. To tego też wcierka, która leci codziennie na głowę. Oczywiście to wszystko trochę potrwało zanim się tak unormowało.



Zmieniony przez - cod123 w dniu 2020-08-30 16:02:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w trakcie leczenia kontuzji

Następny temat

Problem z wyborem skutecznego treningu

WHEY premium