SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamiętnik Pauli - dieta i trening po mojemu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Przysiad na 1 nodze nie taki lekki, jak wygląda mi też teraz superserie fajnie się sprawdzają, można się zmachać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Jak do domu to bardzo fajny trening. Można się sponiewierać tymi łączonymi seriami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jestem cała mokra mimo braku skakania itp. A do tego czuję że mięśnie pracują. Cieszę się że mam też czas i miejsce żeby nad brzuchem popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Tez lubię przysiad na jednej nodze - w domu robię w wersji pistol i podtrzymuję się lekko szafki albo zamocowanej na ramie łóżka gumy - daje popalić i to ostro.

I witaj w skakankowym klubie

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Udał mi się dzisiaj wcisnąć trening mimo że mąż też robił. Przyszedł lżejszy kettl i cieszę się że wzięłam te 8 kg bo będę mogła tu coś pokombinować. Guma też jest ok, dużo większy opór.

Trening B

1. Przysiad na piłce swiss Ball. 1x5 stabilizacja
2. RDL hantle plus guma 5010 3x20 2x11 kg + czarna guma
3a. Podciąganie 3x max 3 2 2
3b. Swing jednorącz 3x20 12 kg

4a. Zarzut kettlem 3x10 8 kg
4b.snatch kB 3x10 8 kg

5a. Hip thrust na piłce plus odwodzenie nóg z kettlem 3x15
5b. Przysiad sumo +puls + unoszenie kettla do brody 3x15


6a.Super man + przekładanie klocka 3x12
6b. Wiosłowanie guma jednorącz 3x12

Podciąganie robiłam chuba pierwszy raz ever chwytem neutralnym. Powtórzeń mało ale przynajmniej dobre :p Do RDL będę mogła jeszcze coś wcisnąć na te hantle. Zamiast wiosłowania zrobiłam sobie przyciąganie gumy zaczepionej o drążek.
W ramach rozgrzewki dwie piosenki na skakance. Chciałam sobie tak z nogi na nogę skakać ale ma sucho tak umiem a ze skakanka ani raz : D

Cieszę się bo udaje mi się z balansować ruch i jedzenie na tyle że waga stoi w miejscu. Pojawiły się myśli o powrocie do redu jak się poczułam spuchnięta ale ja wróciło do normy to rozsądek zwyciężył że na razie to czas na odpoczynek dla mnie. Nie obzeram się. Udaje mi się nawet jeść w miarę w godzinach zgodnie z moim IF. A wada rekreacyjne jedzenie jak np. Pyszny serniczek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Chciałabym zobaczyć jak robisz hip thrust na piłce, ja się jakoś nie umiem "ułożyć" ...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Spróbuję nagrać przy kolejnym treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Neutralny chwyt przy podciąganiu w sumie daje szansę na dołożenie powtórzeń najszybciej. Bardzo fajne ćwiczenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
paula.cw
Spróbuję nagrać przy kolejnym treningu :)


Z ciekawości zobaczę
Zamieniłam sobie na mostek biodrowy, długą gumę składam w pół, zaczepiam pod jedną piętę, pod kości biodrowe i pod drugą piętą... I tak sobie ostatnio narobiłam zakwasów

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trochę mnie tu nie było. Zaglądałam z doskoku ale mam naturalnie ograniczony czas na telefonie i już nie starczało na wpis. A i zaległości w dziennikach się porobiły ;p

Przed świętami był jeszcze jeden trening z planu.

W święta pojedzone. Wyszło mi pyszne. Zwłaszcza żurek na własnym zakwasie, szarlotka i chlebek. Więc niestety po świętach było ponad 2,5 kg na plusie ale już schodzi :p

Po świętach była już joga i jakoś interwałowy trening z Kołakowska bo chciałam zobaczyć co koleżanki trenują.

Teściowa zmęczona naszym tempem życia z dziećmi i pojechała więc znowu sama i pomysł na redukcję mi w ten sposób wyleciał z głowy. Mam cel nie przytyć więc po prostu jak jest plusik to trzeba przypilnować i tyle.

Dobre wieści są takie że można biegać znowu. A złe że nie wiadomo ile jeszcze żłobki będą zamknięte. Ale chociaż światełko w tunelu jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w trakcie leczenia kontuzji

Następny temat

Problem z wyborem skutecznego treningu

WHEY premium