SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Enana nie zdażyłem odczuć praktycznie już bo naładowany byłem tymi środkami że właśnie na enanie już waga nie rosła, jednak podejrzewam że działanie nie odbiega zbytnio wielce od cypionatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Bije ktoś deke - jak wrażenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
biłem starą wersję ,bez fajerwerków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
W metce 10mg,zapakowana idealnie cholo klejone mocno i równo...w opakowaniu 100 tabs BRAKOWAŁO 14 TABLETEK..no to juz lekka przesada.no 3-5 szt rozumie...ale działanie książkowe,lecz lekki niesmak pozostaje.

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hee to ja wiem gdzie te twoje 14 sie podziewa bo ja miałem 114 heeee :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dugii ma zawsze szczęście

Swoją drogą temat do podciągnięcia, bo to nie pierwszy raz się zdarza. Ja też tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Bije właśnie propa od tyg i jak mnie trzepnie porządnie o ile tak będzie dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Panowie a jak npp z nowego wypustu, bo stary dzialal jak nalezy.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Panowie, mam takie pytanie jakie wrażenia są po oxie, chodzi mi o początki jak się ,,wkręca,, mieliście jakieś ,,sajdy,, ? Niby nic nie powinno się dziać się, bo słabo zaburza gosp. hormonalną, pytam tych co brali, no i jaka profilaktyka ,,wątrobowa,, same osłonki starczą ? Czy lepiej NAC i TUDCA ? Wiem że to ,,kosmetyczny,, środek ale wole dmuchać na zimno :)

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Raczej watpie aby tam byla oxa. Mialem kupic ale raczej nie ma co
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium