SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Taa tez znam pare typow co mysleli ze wezma tren i juz po tygodniu beda znich zwierzeta, co za czasy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
Panowie skończmy bo nie warto gadać, gość bił niby 150mg tren+ 150mg teścia eod, po tygodniu nic nie czul i zaczal pytać ludzi o zdanie... pozniej nagle dostał boskiego dotyku teścia na treningu lecz tren nie dawał o sobie znać, dodam że to jego pierwsza styczność z trenem jak i propem. Więc typ musi mieć jakieś magiczne receptory dające sygnały o działaniu teścia i trena osobno po tygodniowym doświadczeniu... Zordon zostan naszym mentorem jeśli tak jest, a jeśli nie to daj sobie spokój ZORDON bo później ktoś czyta i zostaje wprowadzany w błąd przez takie dywagacje.

Zmieniony przez - Korpok w dniu 2013-04-15 11:37:32

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3094
Biję PMP DECANAXIN 2tydz w staku z Boldkiem z ANDROLABU i METANAXIN z PMP

NA SUCHO TO NAWET TRAWA NIE UROŚNIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
A testa nie bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3094
na razie nie bo mam to szczęście lub nieszczęście że szybko łapie wodę , a jak na razie jadę na mietku i wystarczy , że po nim puchnę w oczach :) jak zjadę z metka to wskoczę na teścia. A libido mam jeszcze w miarę dobre :)

NA SUCHO TO NAWET TRAWA NIE UROŚNIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
skoro puchniesz po tesciu to pewnie dieta kuleje popraw ja ewentualnie dodaj jakis inhibitor aromatyzy

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3094
właśnie , co do diety to białko 3g/kg ale ciężko mi obciąć węgle bo lubię zjeść coś słodkiego, IA już zamówione Tamox , Provi będą jutro i także zamówiony teściu z PMP

NA SUCHO TO NAWET TRAWA NIE UROŚNIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja sie zastanawiam czy dac unigena bo lezy i sie usmiecha czy wyprobowac z nowego disajnu pmp mixa lub cypio :). Narazie jeszcze mam na ten tydzien i chyba jeszcze na nastepny bo znalazlem 2 ampy susty pakola dzisiaj, kupione z rok temu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
cypio sam bilem i sobie chwale, co do mixa patrzac na to co sie dzieje mam juz odlozone kilka flakonow zeby przybic po wakacjach, chociaz nie wiem czy wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Po wakacjach hahahaha - jasne Pewnie mostek zrobisz i to max 3-4 tygodnie i później znowu petarda... skąd ja to znam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium