SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28024
spotkaliścię się z podróbkami susty? bo dil mi powiedział tak mała cene za suste że zastanawiam się czy nie jakis fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Ja się nie spotkałem. Miałem ten nowy wypust i nie narzekam. A cena nie jest powalająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
tuba107
spotkaliścię się z podróbkami susty? bo dil mi powiedział tak mała cene za suste że zastanawiam się czy nie jakis fake

heh mam to samo jak patrze na cene propa pmp i propa alphy... W cenie 10ml alphy mamy 20ml pmp zwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
wonsy
tuba107
spotkaliścię się z podróbkami susty? bo dil mi powiedział tak mała cene za suste że zastanawiam się czy nie jakis fake

heh mam to samo jak patrze na cene propa pmp i propa alphy... W cenie 10ml alphy mamy 20ml pmp zwala

Bo tak faktycznie jest że PMP jest połowę tańsze od Alphy - podróbek PMP póki co nie widziałem a trochę tego już wbiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to alpcha jest dorga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
Ja lece enan PMP ten nowy wypust jestem w 4 tygodniu i jak narazie waga stoi a dieta jest . Lece 500mg na tydzien i jak narazie tylko libido poczulem wieksze na poczatku teraz juz slabe i sila na + ale tez nie jestem pewien bo zmienilem trening . Jakie wy lecieliscie dawki enana z PMP ? bo ja na 500mg week jade waga stoi a slyszalem ze po 3-4 tygodniach na enanie samej retencji i glikogenu w miesniach z 3 kg przychodzi a ja w 4 tygodniu jestem i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Jak masz wątpliwości co do jakości towaru skocz na badanie testosteronu-nie kosztuje wiele a będziesz miał jasność gdzie leży przyczyna braku postępów - czy w misce i treningu czy w towarze. Stawiam na 1 opcję choć etana z PMP nie biłem, ale cyprio, suste i propa i były ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
mam ta diete co mialem zanim zaczalem koksowac bo to moj pierwszy cykl i waga szla ale bardzo wolno a poza tym obliczylem sobie zapotrzebowanie i wyszlo 3600 na utrzymanie wagi , dalem nawieksza aktywnosc fizyczna codziennie treningi praca fizyczna itd . diete mam prawie 5000kcal waze 83 kg wegle 7g bialko 3g tluszcze 2g. 1 kg przez prawie 4 tygodnie to na samej tej diecie moglem zrobic a nawet jesli diety bym nie mial to jak juz pisalem z samej retencji 2/3 kg by poszlo i glikogenu w miesniach tak slyszalem. PMP jest zanizone i trzeba wbijac kosmiczne dawki narazie jestem na poczatku 4 tygodnia zobacze jeszcze co bedzie dalej . A tak z ciekawosci , kiedy u was pierwsze kg wskakiwaly w ktorym mniejwiecej tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
a badan nie robie bo to koszt okolo 40 zl i wole to przeznaczyc na diete niz na jakies badania to raz , A dwa to ze nie mam czasu kiedy zrobic badan bo pracuje . Poza tym da sie wyczuc czy towar klepie czy nie, nie trzeba badan robic , ja czuje ze dziala bo cos czuje ale tak jak mowilem bez rewelacji . Moze jeszcze cos ruszy zobacze ale wymiary bo sie mierzyłem takie jak byly takie sa a waga tak samo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402663
to Twoj pierwszy cykl a Ty juz potrafisz stwierdzic ze zanizone stezenie jest? tescie akurat wszystkie pmp ma dobre wiec nie pisz glupot, miales dac sobie na wstrzymanie i dalej wylewasz swoje zale,
raz piszesz ze waga stoi innym razem piszesz
recovery
... ja przy wadze 82 kg, w diecie mam prawie 5tys kalorii i waga idzie a tez jestem ekto....

wiec sam nie wiesz co piszesz,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-19 15:05:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium