SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
majkelnight
zejdz gosciu na ziemie bo robisz z siebie kretyna,

poki co ty z siebie zrobiles kretyna, pierwszy raz na tesciu nie wie czego gosciu ma sie spodziewac a ty go obrazasz LEB!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
bo to kolejny dzieckia co po 2tyg mysli ze spuchnie jak swinia. zal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
Na taka odpowiedz czekalem, a kretynem nie jestem :) to moj pierwszy cykl na tesciu i nie wiem kiedy czuc dzialanie naogladalem sie na necie ze sa undery , podróbki , zanizone steżenia , dlatego nie wiem kiedy zacznie dzialac . Jak juz mowilem jeden mial ten sam to mnie bolal dupe urywal roznil sie troche wygladem bo nadruk inny i pod etykieta lot tez inny niz ten na etykiecie to skad mam wiedziec ze to nie podrobka jakas ? czytalem ze na froncie prawie 2000mg na tydz koles juz na poczatku drugiego tygodnia puchnal , a to moj pierwszy cykl wiec przy dawce 1500mg w pierwszym tyg powinienem juz cos czuc po 14 dniach tak mi sie wydaje ale nie jestem ekseprtem . A tak dla twojej informacji wegli mam prawie 600 gram tluszczu tez troche bo jestem ekto i mi nie zalewa na tej diecie bez koksu roslem ale bardzo wolno ale kg szly . a waze 82 kg wiec 210 gram na moja wage to 2.5g bialka na kg to malo ? 2g by starczylo . A poza tym nawet jakbym diety nie mial a nadwyzke kaloryczna to waga by szla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
wybacz za kretyna, ale 3-4tyg na samym enanie trzeba poczekac, front za wiele nie daje to stara szkola i nie warta zachodu bo walisz ogromne dawki ktore za wiele nie dadza porcz pustego flakona. 2,5 bilka na kg masy dla kogos na bombie to jest za malo!!! 35,g to jest wyjsciowe. 2g jak mowisz to moze kobieta jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
lepiej było dorzucić coś na kicka od razu jak prop do enana albo metke bo enan pozniej sie rozkreca bo to dłuższy estr, i mało białka najmniej 3g na kg

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
Dlatego chcialem sie dowiedziec jak jest z tym frontem . Jedni pisali ze szybciej sie rozkreca , a drudzy ze tak samo trzeba czekac do 3-4 tyg ale ze jak sie rozkreci to z podwojona silą . nie wiem ile w tym prawdy a robilem fronta bo nie mialem nic na kicka i wyczytalem zeby fronta zrobic jak sie nic na kicka nie ma zeby towar szybciej sie rozkrecil . Dam te 3 g bialka i bede obserwowal , ale 3,5 jak dla mnie troche za duzo .. zreszta nawet jakbym mial nadwyzke kaloryczna a bialka za malo to bym waga szla tylko tluszczowa tak mi sie wydaje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ogolnie cykla na enan z tego co pamietam to z prop fajnie bo:
1-6 prop 100 e2d
1-12 enan ale nie pamietam dawek

i w tej opcji na starcie prop daje juz bombke mozesz też dac metke zamiast propa. a im wiecej białka tym lepiej, ja mam 3-4 gr bialka a dziennie 200 wegli i waga mi idzie w góre wiec to tez zalezy od typu budowy i na kazdego działa dieta indywidualnie wiec trzeba obserwować swój organizm przy diecie i na ssa

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
No teraz juz na kicka nic nie dam bo jestem w 2 tygodniu to juz sensu nie ma . Ja jestem ekto i na samej diecie roslem wczesniej to mniej wiecej wiem ile mam dostarczac kalorii ile bialka ,wegli ,tluszczu itd mam to w jednym palcu juz . Jak na bombie za malo 2,5g dam 3 i zobacze , jestem ekto do tego praca fizyczna i prawie 600 wegli musze jesc zeby waga szla do gory:) A tez nie wiedzialem bo Jednego enana mialem tez z tej samej firmy , tylko w pudelku zapakowany blomby byly to byl bardzo bolesny i go odstawilem . A ten jest taki sam jak tamten i jak tutaj w tym temacie na pierwszej stronie na zdjeciach tylko ta czcionka made in iran jest mniejszym drugiem napisana , no i lot z naklejki niezgadza sie z tym z flakona . Gdyby nie to , bylbym spokojny no i gdyby nie ten front bo prawie cala flaszka poszla w 1 tygodniu i tylko zmarnowalem sok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233
Chciałem się tez podzielić z wami swoimi odczuciami co do susty i mety z pmp i dece z malaya. Co prawda jak na razie za wiele powiedzieć nie mogę. bo jestem po 3 szotach wale 250mg susty e5d, 30mg metki ed i 200mg deci e5d . Jak dotąd jeszcze nic nie odczuwam. Ale jestem dobrej myśli :). Tak jak poprzednicy może trochę spuchłem na twarzy lekki wzrost siły, ale na razie to tyle.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łukasz jak skromnie leci chyba nie uwzględnił ze te dawki c2d

Recovery pierwszy cykl spokojnie odstresuje się trenuj dobrze jedz i bedzie dobrze

co do narzekania na zaniżone stężenie czy tego typu podobne rzeczy zainwestujcie wbijcie po 3gr testa week przez pare tyg
będziecie mieć zawyżone stężenie na pewno i zróbcie formę , odczujecie różnice znaczy jej brak trzeba sie przyłożyć a nie patrzeć czy komuś ryja po kebabach zalało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium