SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 911
nie jestem anty pmp, moge powiedziec ze wrecz przeciwnie. jedyne soki ktore mam to wlasnie PMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158975
A mialem na prima apririlis wj**ac paprochy do jakis flakonow i wystawic zdjecia na sfd...a zapomnialem

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 911
no widzisz, a mi się udało :D
jak można to niech jakiś moderator usunie moje wypowiedzi bo to oczywiście był żart tylko

Zmieniony przez - priooster w dniu 2013-04-02 21:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
zdjecia wina byly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
tabsow tak, gdzies na poprzednich stronach byly, w tym nowym opakowaniu, ladnie wykonanym z zawleczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
Witam mam pytanie Mix / Prop / Cypio / Metka w nowym designu działa ? chciałem wszystko wziąć po 3x , i kolega zaproponował dobro cenę warto to wziąć ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
Działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Wino pmp(stara szata) nie da sie bic. Zapalenie jak skvrwysyn! Po co oni robia ten badziew jak nie potrafia i wiedza , ze to tylko zepsuje renome ? Lepiej albo nie robic albo zrobic na oleju. Jak tak kvrwa mozna i jeszcze ludzia to wciskac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
nigdy bym nie wbił wina na wodzie z żadnego ug.
zresztą żadnego na wodzie bym nie wbił, boję się wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
U mnie nie ma problemu przy glebokiej inj, prakltycznei zero bolu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium