SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
recovery
....ja jem 3 posilki dziennie a w pracy paczke naczosow tylko.....


Nic dziwnego, ze enan na Ciebie nie dziala. Nic na Ciebie nie zadziala, daruj sobie chlopaku doping.
https://www.sfd.pl/Po_jakim_czasie_moge_zobaczyć_efekty-t984314-s2.html#post4

Musisz widocznie zwiekszych ilosc paczek chrupek do 2 x ed

CYPIS
enanik warto?


Osobiscie bilem enana dose/pmp oba dzialaly bardzo dobrze. Ciezko bedzie Ci o rzetelna opinie, bo zawsze wskoczy jakis zwolennik bolacego towaru w ktorym plywa syf i napisze, ze enan slaby. Najlepiej pytaj w realu.

Recticel
..ENAN DOBRY..


skint73
Na testach pmp się nie zawiedziesz na pewno. Piszę tylko o testach, bo tylko te brałem z pmp....


malya85
Czy ja wiem, ja jechalem enana 500mg tyg i robil robote i jestem z niegi zadowolony



Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2013-12-21 01:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w test jak test działa na pewno, recovery sieje panike bo pierszy raz wszedł na bombę i nie poszło 15kg to zawiedziony, ja na prawie gramie testa i insulinie robie po 2-3kg i się cieszę panowie wyluzujcie spiny bo towar działa tylko przyłożyć sie trzeba a nie liczyć tylko na nadmiar retencji w kg na wadzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ja to ogolnie nie bije malych dawek jesli chodzi o saa, wole przywalic konkret i lece 250mg mixa e2d, co w zasadzie nie jest jakos mega duzo jak na mnie bo cos tam ponad 800mg/week gdzie bywalo ze bilem po 1,5g testa.. to jednak musze przyznac ze takie ilosci zamiataja dla mnie mix bdb, ogolnie sam zauwazam poprawe jakosci miecha ktore wpada, nabija ladnie bo leci dodatkowo npp i wlasnie pewnie dzieki niemu przyrosty sa bardziej jakosciowe.. wiec wlasciwie w tym przypadku nie polecialem jakos grubo ze srodkami a robote robia oba. dla mnie warte polecenia te 2 srodki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6582

wole Polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pisze po raz kolejny zeby pisac na temat raz i zwiezle a nie powielac ta sama gadke po kilka razy.A kolega bigmen za frajerskie numery ma zakaz pisania w tym temacie.I prosze bys sie do tego dostosowal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium