SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Tyle różnych incydentów z pmp było a ciągle się rozwijają już parę ładnych lat są na rynku, dla mnie w sumie jeden z pewniejszych ug jak na te wszystkie z którymi miałem do czynienia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Jw, kiedyś jak jeszcze nie biłem soków, czytałem te wszystkie wojny o laby, PMP, pimp, antypimp na ten lab, zastanawiałem się o co tu chodzi czy to rzeczywiście jakiś shitlab czy ktoś ma interes w tym aby go negować albo pimpować. Kiedy zacząłem bić soki ogarnąłem sobie dostęp do PMP, i powiem, że kosztowałem propa, mixa z 3 labów o dziwo PMP mix, nie zawiodłem się na nim, prop PMP również super, TPG lab zdecydowanie słabszy , susta organon olej albo słaba jak siki jedyne lepsze co biłem od PMP to Prop z Alphy, również bez porówniania taka kosa. Więc jakie stężenie musi być w PMP skoro działa dobrze a w takim TPG które działa śednio marnie skoro Alpha to deklarowane stężenie 100mg/ml i czuć MOC to w takim PMP ile może być? Z 50mg/ml? TPG 20? Heh w końcu tylko o to się rozchodzi, stężenie, chyba, że o czymś nie wiem...

@ Bo stężenie 100mg jest deklarowane na każdym flakonie / ampułce

A w praktyce działanie :

Alpha 100mg pewniak KOSA, MOC
PMP dobry ale daleko mu do Alphy, nie ma takiego powera, kopa
TPG ? Mierny

Wychodzi na to, że raczymy się stężeniem obniżonym co najmniej o połowę a mimo to kupujemy, bijemy i jesteśmy zadowoleni :)..





Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2013-02-23 15:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Napewno jest wiecej niz 50mg na 1 ml...kiedys apteke bilo sie w dawce 50mg i napewno nie bylo takiej mocy jak daje sie teraz 100mg chociazby pmp...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Daj mu pogadac skoro ma miarke w oczach to niech bije alphe i po klopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie bronie go bo sam nie odwazylbym sie okreslic czy cos ma 20mg czy 50 bez badan krwi, bo wtedy mozna cos mniej-wiecej wnioskowac, ale czasami czuc ze towar ma moc, pomijajac diete i inne czynniki, czasami poprostu czuc ze jest dobrze, albo ze jest srednio .

Dla jasnosci sam nie bilem ani propa alphy ani pmp, ale pewnie na pmp swego czasu sie skusze. prop alphy dla mnie za drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
ciekawe skąd miałeś propa TPG pewnie jakaś podróba,ale robisz antypimp,bo ja 4flakony wbiłem propa TPG i kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
mogli by zrobic orale w blistrach :D:D

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium