SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5004
źle robione shoty...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wbijaja ludzie po kilka ml sokow w male partie miesniowe ED lub e2d iglami 25mm jeszcze nie wbije tej igly prostopadle tylko prawie poziomo lub nie wbije igielki do konca i sie dziwia ze po shotach sa guzy itp. jak inj jest zrobiona prawie podskórnie.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
Mocny275
wbijaja ludzie po kilka ml sokow w male partie miesniowe ED lub e2d iglami 25mm jeszcze nie wbije tej igly prostopadle tylko prawie poziomo lub nie wbije igielki do konca i sie dziwia ze po shotach sa guzy itp. jak inj jest zrobiona prawie podskórnie.

Ja tam wbijałem zawsze prawie poziomie tylko pod lekkim kontem i mi guzy nie wyskakiwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 987 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17124
Ważne , aby dotrzeć do mięśnia . Czy jest to dupsko , czy triceps . Sok się wchłonie identycznie.

. . . . .. .. .. .. .... .... .... .... ..... .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wonsy ja pisze do tych co im sie guzy robily mieli różne bóle itp. kazdy jest inny ale duzo osob robi zle robi inj a pozniej placz bo boli albo ze cos spuchlo.

jak mozna wbic w poziomie do miejsca inj igle?

kto ma zrozumiec to co napisalem to zrozumie o co mi chodzi. dalej nie chce tego ciagnac

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki2000
Oczywiscie kazdy organizm jest inny ale mechanizm dzialania taki sam a wiec dajac pol grama tescia nie wierze ze tak malo podbija tescia tym bardziej po 4 tygodniach brania...tak to moze podbic ale dawka lecznicza a wiec 250mg co 14 dni oczywiscie nie pisze ze pmp jest lipa bo sam lece na suscie i jest super ale obiektywnie patrzac wyniki slabe jak na takie dawki sokow...


ziki źle tu zrozumiałeś oznaka test > 13 ng/ml to jest mało?? wytłumacz bo nie rozumie trochę skąd wiesz że to mało przy 500mg tygodniowo jak tylko do tej skali jest norma w danym labie czy on będzie leciał 250 week czy 2,5gr wyniki będzie > 13 ng/ml w tym labie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
Panowie czy po injekcji trenu enan/ace zdazylo wam sie pieczenie bocznych czesci jezyka ? Dzis po injekcji trenu enan pmp procz lekkiej dusznosci w plucach wystapilo u mnie pieczenie bocznych czesci jezyka lekko z tylu, pierwszy raz mi sie takie cos zdazylo

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2013-08-31 17:53:32

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie odkąd zmieniłem miejsce iniekcji z ud na poślady problemy jak duszności po trenie minęły całkowicie ale z tym językiem to pierwsze słyszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
barano90
ziki2000
Oczywiscie kazdy organizm jest inny ale mechanizm dzialania taki sam a wiec dajac pol grama tescia nie wierze ze tak malo podbija tescia tym bardziej po 4 tygodniach brania...tak to moze podbic ale dawka lecznicza a wiec 250mg co 14 dni oczywiscie nie pisze ze pmp jest lipa bo sam lece na suscie i jest super ale obiektywnie patrzac wyniki slabe jak na takie dawki sokow...


ziki źle tu zrozumiałeś oznaka test > 13 ng/ml to jest mało?? wytłumacz bo nie rozumie trochę skąd wiesz że to mało przy 500mg tygodniowo jak tylko do tej skali jest norma w danym labie czy on będzie leciał 250 week czy 2,5gr wyniki będzie > 13 ng/ml w tym labie


Dokładnie - szkoda tylko że skala tak szybko się skończyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Slabe foto bo robione przed chwila, jutro postaram sie wkleic wyrazniejsze jak czas pozwoli.Pare słów nt PMP.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium