SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
czolg
Mnie tez nie bolaly az za trzecim razem boli tyle ze moze zle wbite bylo bo jak wyciagalem to az posladek sie zatrząsł.przed chwila bilem kolejny wiec zobaczymy jak jutro.a po ilu dniach czujecie ta suste?


Susta rozkręca się (przynajmniej u mnie) dość szybko. Już od 2 tyg czuć pompę i chęci do treningu, a potem już tylko lepiej. Ta z pmp nowa działa git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Kończę właśnie piąty tydzień cyklu enan 500e3d plus deca 250e3d i muszę stwierdzić ze po za wzrostem wytrzymalosci na treningu i minimalnie sily nic nie idzie do przodu. Dieta oczywiście dopieta. No i wizualnie towar tez wyglada bardzo dobrze. Chyba tylko wyglada :) skończę butle i chyba spróbuje suste.

Zmieniony przez - Jarm1 w dniu 2013-10-31 19:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jarm1 jak enan cię nie porobił nie kombinuj z sustą bo to nic więcej nie wniesie poszukaj przyczyny gdzie indziej nie w soku bo leciałem omo z apteki i nie czułem róznicy pomiędzy testami z pmp więc i na sus nie zobaczysz też większej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
NO juz nad tym myślałem , tylko nie bardzo wiem gdzie tej przyczyny szukać. Dieta i treningi są bardzo dobrze rozplanowane i jest to juz kolejny cykl z kolei więc zdążyłem poznać swój organizm. Musze to jeszcze raz przeanalizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może walisz za malo do swojej wagi bilem nowa suste i jest dobra i bezbolesna metki inj i tab petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dajcie sobie spokoj rozmowe z kims kto ma 2 posty i p******i kocopoły.Wszyscy zadowoleni tylko na jednego nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Masz racje 2 posty i ...... glupoty bo ilosc postow swiadczy o wiedzy i wiarygodnosci! Tez pewnie miałeś kiedyś dwa posty ale mniejsza z tym. Podobnie jak każdy na tym forum mam prawo wyrażenia swojej opini ,skoro Twoj sok działa to gratuluje i życzę postępów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
Jarm1
,skoro Twoj sok działa to gratuluje i życzę postępów.

nie wiem ja np bilem cypio pmp i bardzo dobre z moich odczuc, a roznica cenowo miedzy pmp a alpha jest przeogromna... Az za duzo zeby pmp dzialało a jednak ;p Ale tak czy siak wole w inny towar inwestowac no chyba ze gosciu bedzie mnie zapewnial ze pmp dobre tak jak bylo w przypadku cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
BESTIAXXL
ziki2000
Antek dobry...ale na cykl musialo pojsc pelne 100tab zeby bylo czuc moc a wiec jak brac to 3-4 tab ed

Ja tam myślałem o 200 tabsach na kurację Bo po 3-4 ED (75mg-100mg) wydawało mi się że trochę mało


Masz racje na nastepny cykl tez pewnie wezme 200tab albo poszuklam dobrej apteki bo jednak po 100tab bylo dobrze ale czulem ze to jeszcze nie to co powinno byc po antku

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
No antoniusza to tak 150-200mg ED powinno grupo pozamiatać. Dlatego właśnie z moją setką na stanie jeszcze nie startuje tylko muszę jeszcze jedną zorganizować do pary
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium