SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13120
odnosnie mety inj wasza tez tak smierdzi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13120
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jestem w trakcie 5tego tyg tren enan juz mialem pewne obawy ze bedzie lipa ale dopiero zaczyna sie ladnie rozkrecac, przez pierwsze tyg mialem jedynie wzmozona potliwosc aktualnie widze ze znacznie poprawia sie jakosc sylwetki(a jest co poprawiac po 2tyg urlopie i obrzarstwie )zyly zaczynaja ladnie wychodzic mimo niskich wegli i t3, saidy zdecydowanie mniejsze niz na ace jedyne co mnie meczy to ciagle jestem mokry jak szczur bez wzgledu na temperature, zdecydowanie lepiej mi sie spi niz na ace plusem jest tez dobra regeneracja nie wazne czy spie 8h czy 5h budze sie tak samo wypoczety, w tym tyg wejdzie jeszcze wino fox wiec mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej

ps. nie mam porownania do innych tren E, moge powiedziec ze napewno dziala, polece na pmp z 12tyg pozniej przesiade sie na dose lub foxa dla porownania wiec bede mogl obiektywnie ocenic

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2013-09-10 23:42:03

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
@ Kreativ

turanaxin w dawca 60 mg ed bardzo fajnie działał

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7194
Jak susta i enan w nowej szacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susta i enan dzialaja bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Enana nie biłem ale suste moge polecić,kłuję ją własnie po skończonym mostku,wkręca sie nad wyraz dobrze,siła na plus i pompa w mieśniach jest extra,bierz smiało nie zawiedziesz sie.

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
odnosnie metki inj z PMP skad taki zapach?? chemia masakryczna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
tehrabanne
Jak susta i enan w nowej szacie ?


Biłem tego mixa ostatnio jedną butlę (nowy wypust) i musze powiedzieć, że jest bdb.

I potwierdzam kolega Bury rośnie ale i tak jest przy mnie cienki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium