SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Napisales ze jestes w 8 tyg i zrobiles +1kg i to dzieki diecie, to mowi za wszystko. Nawet nie biorac kreatyne, trzymajac miske za 8 tyg musi wpasc na masie wiecej niz 1kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
mm1986
Napisales ze jestes w 8 tyg i zrobiles +1kg i to dzieki diecie, to mowi za wszystko. Nawet nie biorac kreatyne, trzymajac miske za 8 tyg musi wpasc na masie wiecej niz 1kg.
Jakbys byl ekto to bys wiedzial jak powoli idzie masa u ektomorfika jak pol kg na miesiac przyjdzie to jest dobrze a jak by waga sza na kreatynie to bym nie bral sie za koks . Na poczatku szlo ladnie teraz juz nie jest tak ladnie a poza tym na balkanie bez miski dobrej bo stracilem prace 3 kg zrobilem i nic nie spadlo a diety nie mialem . i koniec tematu bo nie na temat piszemy i zaraz z pewnoscia elite to usunie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To koluj Balkana, skoro byles zadowolony. Ja tak robie, bije to na czym sie nie zawiodlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
mm1986
To koluj Balkana, skoro byles zadowolony. Ja tak robie, bije to na czym sie nie zawiodlem.


Ja tez tak zrobilem tylko podzielilem sie swoja opinia na temat PMP i niue pisze tego zlosliwie . nie wiem jak inne srodki z PMP ale enan mocno zanizony jak dla mnie ale nie mowie ze nie dziala tylko trzeba bic duze dawki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 523 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37436
Czy ja wiem, ja jechalem enana 500mg tyg i robil robote i jestem z niegi zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
u mnie bili enana i zodowoleni taki samo z metki dobrze porobiła tylko zawsze ilosć soku lub tabsów sie nie zgadza

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
mnie też enan jakoś nie powala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tak jak ostatnio ktos mi mowi, ze enan alphy na niego nie dziala bo morda mu nie spuchla tak jak na poprzednim cyklu osobiscie bilem enana dose/pmp oba dobre wedlug mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tym co morda nie puchnie polecam jakies 10tys kcal ze smieciowego jedzenia dziennie i max 2 dni i chodzić się nie da od retencji przy 250mg tygodniowo cypionatu + do tego 1/3 tabl ari c2d a to i zapomniał bym dodać + 12kg w pare dni ale chyba już stężenie spadło bo ograniczyłem węgle do zera i zleciało 5kg ... wiecie może dlaczego ?

sorry ale musiałem

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-11 15:44:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
barano90 true story, pamietam swoja przygode z taka dieta na wakacje to schodzic ze schodow nie moglem taka retencja i pompa na udach ze co dwa stopnie musialem stawac, dodatkowo +10kg w 10dni a o kostkach na nogach to mozna bylo zapomniec

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium