SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
igormasakrator prędzej bym śmiał twierdzić,że większość ludzi chce oczernić pmp wywyższając inne laby nie koniecznie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
heh przy takich ilościach jakie wypuszcza pmp to połowa może być dobra a połowa pusta w ten sposób jeden będzie mówił,że działa drugi że nie a firma będzie się trzymać i zarobi dużo więcej kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
igormasakrator
Mówiłem że PMP leci na ryj, to Pimperzy bronią z zapartym tchem tego labu.

U mnie też pimpu nie ma - piszę jak jest. Mozę zachwycony nie jestem ale też nie psioczę na PMP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A ja tylko mialem do czynienia z enanem pmp i to na dupie kumpla to nie byl zachwycony w porownaniu do nastepnych labow jakie bil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Oczywiscie kazdy organizm jest inny ale mechanizm dzialania taki sam a wiec dajac pol grama tescia nie wierze ze tak malo podbija tescia tym bardziej po 4 tygodniach brania...tak to moze podbic ale dawka lecznicza a wiec 250mg co 14 dni oczywiscie nie pisze ze pmp jest lipa bo sam lece na suscie i jest super ale obiektywnie patrzac wyniki slabe jak na takie dawki sokow...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Wynik testa > 13 - nie mówi że jest trzynaście... Nie wiadomo ile - powyżej skali z tego co rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
igormasakrator
Mówiłem że PMP leci na ryj, to Pimperzy bronią z zapartym tchem tego labu.


czy Ty potrafisz zinterpretować to co ktoś napisał? Chyba nie, więc po raz kolejny się nie pogrążaj


enan bity osobiście, bezbolesny, działanie na bardzo dobrym poziomie

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2013-08-30 16:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
https://www.sfd.pl/P.M.P_Steroids__SOMATROPINE-t808413.html

Jakieś opinie panowie?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Z tego co wiem to gh juz nie ma w ofercie bo sam bylem zainteresowany 2 miesiace temu.Widac tu nicki ktore na sile probuje wmowic ze pmp to gowno, tyle ze gdyby tak bylo to chyba j**nieci ludzie inwestowali by zmiany designu itd, co tu porywnywac sama taka szklana butelka z termodrukiem kosztuje 3 razy tyle co cale opakowanie biosiry i bioniche razem.Ja wbijalem kilka srodkow i jestem na prawde zadowolony, masa ludzi z otoczenia tez, jedynie na sfd wyjatki od reguly

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2013-08-30 21:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
PMP biłem od pierwszego momentu kiedy sie tylko pojawiło. Był mega ANTYpimp na ta firme. I co? I jest firma non stop kilka lat. To jest zwykly under jak kazdy inny wiec opinie zawsze beda rozne. Tak samo jak osoby wbijajace. Ja tyle wbitego towaru PMP nigdy ale to nigdy sie nie zawiodlem. Ile osob wbija a nie ma pojecia co jak ma dzialac, zero michy, trening kulawy, zle robione shoty. To nie jest APTEKA! Jak po omie z apteki dupy bolaly to co syf jelfa? jak po mecie z apteki wyniki slabe to tez zanizone? Czasami rozne firmy pewnie (tak sie domyslam" daja na starcie wieksze stezenia i pozniej ktos wbije pmp i mowi ze slabsze albo towaru wbite ze nic juz nie klepie itp itd mozna gdybac. Firma jest, byla i bedzie. Mieli wpadki nie raz ale to jest UG! To tyle z mojej strony

HIGH LIFE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium