SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
oj nie, nie, chodziło o pmp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
możesz sobie przeanalizować cały wątek pmp, zarówno w nowej odsłonie jak i starej, wypowiada się wiele osób, opinie generalnie in plus, wnioski na temat zasłyszanych historii powinieneś wyciągnąć sam.

To tylko ug więc niczego nie można wykluczyć, ale o takich akcjach zwykle robi się głośno na necie, po drugie nawet jeśli do czegoś takiego doszło to nigdy nie wiadomo ile w tym winy sprzętu a ile braku higieny i sterylności ze strony konsumenta.

Z ug to zawsze jak z jajkiem niespodzianką, można tylko minimalizować ryzyko wybierając te względnie sprawdzone i cieszące się dobrą opinią userów, pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
tylko wiesz jak to jest, pimp i te sprawy ... ale dzięki za opinie, musze przemyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
pimp będzie zawsze, ale sporo jest też realnych opinii userów, jesteś na forum 3 lata, trzeba nauczyć się jakoś przebierać ten gąszcz informacji osobiście nie obawiałbym się bo jest to teraz jeden z bardziej popularnych ug, każde potknięcie tego typu byłoby wykorzystane i odbiło się echem na necie, pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
higiena zastrzyku to też ważna sprawa,wycieranie gumki, zmiana igieł itp, na to cięcie dupy może wchodzić wiele czynników, nie napiszę, że wbiłem dużo PMP bo może z 4 cypio, 4 enany i propa ale nigdy nie miałem nawet czerwonej plamki po strzale czy ciepłego miejsca na udzie, zero stanów zapalnych itp

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nigdy gumki nie przecieralem

ja tez troszke wbilem pmp raz mnie nak***ialo mocno po dece i mixie, ale po 3 szotach bylo duzo lepiej. Inne razy gładko i calkowice bezbolesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co wy sie bawicie w underowe syfy to ja nie wiem , ale pudełeczko to ładne zrobili no :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
rozumiem, że Ty lecisz wszystko z apteki? prop, tren, cypio, iso? deka, antek, halo?
Zazdraszczam szczerze

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
chetnie bym zobaczyl jak bijesz trena, mastera, bolda czy nawet dece wyciagniete prosto z apteki

Karpik widze, ze Wielkie Umysly mysla podobnie

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-04-25 23:53:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
nie ma to jak placić 2 lub 3 razy tyle za apteke która i tak jest ug

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium