SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
orale w tej chwii są w plstikowych białych opakowaniach + kartonik i hologram. Ciemny słoik z nakrętką to starsze wypusty. Znajomy kupił teraz metke z najnowszego wypustu, bynajmniej tak dil go zapewniał, po przeliczeniu było 100tab, za jakiś czas będzie wiadomo jak z działaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Tak, bo teraz jeszcze mieli poprawić ilość w słoiku. Może jakiś słabszy wypust się trafił i tyle. Nie ma co od razu teorii dodawać do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
to w takim tazie tez mam ta nowa w kartonie + plastikowy sloiczek

za miesiac sie okaze

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Ja w nowej miałem 94tabsy. No ale działanie jak najbardziej na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
BESTIAXXL to zalezy bo jest nowa ktora byla juz w kartoniku i byly braki lub nadwyzki i najwnowsze wypusty nie roznia sie niczym gdzie jest juz prawidlowa ilosc

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
HiDi
tak boldek kosmos underowe boldy super kosmos ludzie zejdzie na ziemie

a ty lepiej wroc do szkoly, to byl tylko sarkazm... :/ ech I wzioles to na powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Yaaraass
BESTIAXXL to zalezy bo jest nowa ktora byla juz w kartoniku i byly braki lub nadwyzki i najwnowsze wypusty nie roznia sie niczym gdzie jest juz prawidlowa ilosc

Póki co jeszcze nie miałem takiego szczęścia by było 100 tabsów, albo co lepsze powyżej. Ale ważne że działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
aplikuje ten nowy wypust 9 dzien dawka dzienna 20mg, juz jakies efekty widac nie chcialbym za szybko pochwalic,na pewno działa,a jak zobaczymy po cyklu jak odejdzie woda

Zmieniony przez - Jacol926 w dniu 2013-09-23 12:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Ja 50mg leciałem teraz foxa chrupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
podziwiam ze niektorym sie chce jesc po 20mg mety Orale chyba ogarniete bo bralem juz cos ostatnio na co czekalem i nie bylo mniej jak 100 w zadnym pudelku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium