SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Deka jest jeszcze do przezycia, ale jesli tren moglbys kupic w takiej cenie jak testa to mozna wtedy sobie odpuscic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
zalezy kto po ile ma testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Wczoraj wbiłem półtora centa susty z nowego wypustu. Mam wielką popłużną opuchliznę na tyłku. Jak 2 piłki do pingponga obok siebie. Jak bije w poślad to zazwyczaj mam jakieś lekkie obrzęki, ale ten jest gigantyczny. Co najciekawsze, to że wcale nie boli. Co więcej...nie mam czucia w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Prawdopodobnie zle zaaplikowales, zbyt plytko lub byl zrost. Ja akurat bilem 20ml tej susty i o dziwo wchodzilo elegancko, w barki. Sok byl bardzo gesty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
e-lite
Faktycznie, opuchlizna po enanie to musi byc zaj**isty lab


Akurat tutaj w gre wchodzi susta ale ten raz sie zgadzam ze zdaniem wyzej odnosnie opuchlizny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To ze susta moze bolec przy prawdziwym stezeniu 250mg/ml to zadna nowosc.Kazda jedna prawdziwa 250-tka bedzie bolec.Enan nie ma prawa, jesli boli to znaczy ze nadaje sie tylko zeby go do kibla wywalic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
srata tata w srode poszlo 500 mg tej susty nowej pmp calkowice bezbolesna dzis tez nic neiczuc przechodze z dose zobacze jak klepie nowa susta pmp bedzie porównanie oczywisce daweczki te same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ty to juz masz taka tolerancje ze nawet jakbys penicyline wbil to nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no jak wysza zj**ana serja cypionatu atoma to kurde tydzin dupa bolala mnie lub mix 350 androxena to te jedyne 2 zeczy jakie mnie zabolaly przez pare dni nie dawno skusilem sie znow na cypka atoma jakeis 4 tyg temu i dzila cacy i nie bolal nic ale sei balem go wkuc hee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
porostu hopaki wala w te samo miejsce i raz nie boli a raz boli i robi im się gula bo po prostu bija w zrost prosto i to sie nie może rozejść trzeba zminiac miejsce inj na dupie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium