SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy gainer i nowy spam to nie chram %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 12202 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 152582
tej teorii nie słyszałem

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23151
kurva na polsacie jest jeden z najgorszych,najbardziej zalosnych i chvjowych filmow jakie kiedykolwiek widzialem

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52795
To jest teoria tego kabarecia Baltroczyka;]

ale imo glupia teoria.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1828 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32642
temat zgejił sie, rozmowy o wszystkim tylko nie o dupach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7052

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7052
****a nie wiem czemu nie chce mi sie wrzucic foto.. moze nie mam czegos w przegladarce zainstalowanego.. sporobuje z innej

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i ****a mokra ;-/ moze ktoś wie dlaczego tak jest?? zdjecie nie jest duże.. format JPEG.. jak na forum są zdjęcia to nie ktore normalnie ogladam a nie ktore są "?"

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16525
Mam takie moze smieszne pytanie ;D Normalne jest to ze cała moja tak jakby lewa strona jest gorsza od prawej ?? chodzi mi o lewy bark , lewy bic ( to raczej normalne) , lewy motyl . Są mniejsze od tych prawych i tak jakby mniej wyraziste. Trening mam okej wiec to nie wina tego :D Moje dane w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6554
Coś nie tak.
Skopiuj właściwości tego zdjęcia, bo albo format albo rozmiar przekracza 800 x 1000

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani rowerek treningowy - prosze o pomoc w wyborze

Następny temat

Skad brac punkty olimp i do czego sluza

Masa