SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy gainer i nowy spam to nie chram %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja mam nokie 6230 od 5 lat i sprawna jest cały czas, odpukać

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
donJAZYRone- kumpel też ma k800i i mówi że to dobry telefonik, mi się też zresztą podoba-w tej cenie nie ma koma z lepszymi parametrami więc się opyla a jak skończyła Ci się już gwarancja to nowego softa sobie wgraj napewno pomoże jak się restartuje i Ci to przeszkadza tylko lipa z tym joyem bo z nim nic nie zrobisz

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Soft mi nie przeszkadza, tylko ten joy felerny.. Ale mało korzystam z teleonu, to luz... Idę sprzątać. Hou

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
7610 mój ulubiony z gadżetów

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Rozpiętki na skosie w dół, czemu na skosie w dół, nie pracuje tak samo klata jak w rozpietkach na płaskiej? czym sie rózni?
W barach nie masz nic na tyli akton?
Wiosłowanie sztangą wąskim podchwytem
z tego co czytałem to czym szerzej tym lepiej, jesli chodzi o szerokośc pleców, ale skoro Tobie tak dobrze wchodzi to OK
Czemu takie zróznicowanie masz w powtórzeniach i seriach? ktos Ci tak doradzał czy tak po prostu wyszło? ja na kazde cwiczenia na kazdą duża partie cisne 12/10/8/6 a na małe to tak: łydy 12/10/8 bic & tric 12/10 (trenuje FBW)

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tylny akton jest ale nie ma np przysadu zadnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja najlepiej wspominam swojego SE k750i.. to był bardzo dobry telefon.. aż sie łezka w oku kręci, a tera jak będę miał kiedyś nadmiar kasy to zakupie sobie SE c902 kot telefon mój brat go ma

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Jest na tylni akton unoszenie hantli bokiem w opadzie
Dużo czytałem na temat Treningu i wszystkie powtórzenia są idealnie dopasowane do parti
Plan jest ok, głównie skupiony na Klatkę i Plecy...
Rozpiętki na skos w dół, ponieważ walczę z podcięciem i wypełnieniem klatki...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani rowerek treningowy - prosze o pomoc w wyborze

Następny temat

Skad brac punkty olimp i do czego sluza

WHEY premium