SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy gainer i nowy spam to nie chram %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Clubbase widze jakiś nowy się chce do nas załapac, bierzemy czy nie?

a tak wogóle to Cześc Siusiaki

ale miałęm cięęęężki dzień

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
nie bierzemy bo nie dal mi soga

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Jerzy no 42, bf spory ale łapa nie jest zbyt otłuszczona

a Ty suchar jesteś dlatego tak słabo

cisnienie to chyba od dużego wysiłku, bo ćwiczyłem na siłe no i od sporej masy...

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
no mój brat jak przymasował 10kg i ważył 100kg to jak był u lekarza to też mu od chu.j.a tego ciśnienia namierzył, ale zresztą mi też ale w efekcie uznaliśmy, że ma z***any miernik bo mojemu koledze, który nie cwiczy tylko sobie żyje i się do matury uczył namierzył niewiele mniej niż mi więc olałem tą sprawe, kupiłem miernik tak jak ten pajac (lekarz) radził i mam ok, tak samo jak brat ale on na redukcji teraz to i wage ma mniejszą. z drugiej strony Twoje ciśnienie może miec podłoże genetyczne jeśli któryś z członków rodziny ma problemy z ciśnieniem.
zdrowia życzę:) i nie truj się tymi lekami od ciśnienia bo Cię wykończą ja biore omege forte i czosnek w tabletkach i dobrze się czuje


Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-08-07 10:41:05

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2878
a herek 42 bo ma gen arnolda xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
bazibart a Ty co za jeden?!

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Może się dowiem bo za nie długo będę w Zgorzelcu

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
jak znacie jakieś fajne tytuły nut electro z radia party to dawajcie, bo ja już 4-ry płyty nagrałem i te mi się znudziły
zbieram materiały na 5-tą płytke ale z 5 piosenek mi jeszcze brakuje i nie nagrywam tylko zbieram, ale coź cięzko idzie :/

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
jak wróce do domu to dam foto i te 42 ocenicie

tylko nie wiem czy tu bd mógł ja wrzucic

ja tam wole Hip-Hop niż jakieś elektro

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dales mi soga wiec mozesz

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani rowerek treningowy - prosze o pomoc w wyborze

Następny temat

Skad brac punkty olimp i do czego sluza

WHEY premium