SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy gainer i nowy spam to nie chram %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
pewnie zasuwał 200 km/h po wiosce jakiejs i go chwycili

Jacksona nigdy nie lubiałem, nie słuchałem jego piosenek i teraz też nie słucham. To tak samo jak z 2pac, teraz że to super raper, a przed śmiercią był postrzegany pewnie jak każdy inny hip-hopowiec

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
200 to już totalny max. dla tego samochodu i to z tym silnikem wysoko obrotowym.
Co do Jacksona, to wychowałem się na jego piosenkach, był moim idolem i napewno znam więcej jego piosenek niż Phila Collins'a etc.
A to że w Polsce dopiero teraz takie halo o nim to tylko świadczy o zacofaniu tego kraju...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
"Dla mnie Jackson to nikt więcej niz Lady Gaga, Britney i inne gwiazdy pop. Co by nie robili to bedzie to tylko POP."
Nie zartuj, Jackson ma najwiecej sprzedanych płyt w histori,płyta Thriller jest do tej pory najlepiej sprzedającą sie plytą i raczej nikt nigdy jej nie doscignie,jego 15 piosenek było przez kupe czasu na 1 miejscu w Amerykanskiej liscie przebojów,On jako pierwszy piosenkarz tańczył na swoim klipie,jest najbardziej znanym obok Presleja artystą na świecie, nie chce mi sie dalej pisac, jedziemy dalej

"A pozatym dlaczego przed jego smiercia nikt sie nie przyznawal, ze slucha jego piosenek, a teraz nagle wszystkim sie przypomniało, jakimi są wielkimi fanami."
Ja słucham go od ok 10-ciu lat, i przyznawałem sie do tego czy Michael żył czy nie,a pozatym wielu artystów było docenianych dopiero po smierci,czyz nie?

"A po trzecie był uzależnionym od leków pedofilem, więc nie wiem jak można się utożsamiac się z taką osobą."
OK nawet jezeli był uzalezniony od leków to co to komu przeszkadza? A co do bycia pedofilem to nic mu nie udowodniono, i ja jestem prawie pewny ze nim nie był,stać go było na to żeby sobie kupić ciężarowke pełną dzieci z Etiopi czy innej Czeczeni, wątpie czy by molestował dzieci sąsiadki czy kogokolwiek innego, a pozatym wiele jest ludzi ktorzy zrobią dla kasy wszystko nawet zniszcza komus zycie,skladajac falszywe oskarzenia

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
BTW, Thriller był pierwszym teledyskiem w TV, dwa leki przeciwbólowe (ciesz się, że Ty nie masz takich problemów), trzy pedofil? Bo pomagał dziecią zarobionymi pieniędzmi na koncertach?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Zawodny - za predkosc, ale jechalem 104 na 70, nieoznakowana skoda za mna jechala i mnie nagrali


Nie zartuj, Jackson ma najwiecej sprzedanych płyt w histori (..)

ilosc sprzedanych płyt nie jest wyznacznikiem jakości utworów danego artysty. np w Europie Scooter ma najwiecej piosenek, ktore weszly do top10 list przebojow (2 i 3 miejsca to Madonna i... Michael Jackson ), a ich piosenki, zwlaszcza single, to nie sa wybitne kompozycje. a w Polsce zespoły discopolo sprzedały miliony płyt - i co, tez są wybitnymi artystami? nie neguję wkładu MJ w muzykę, ale nazywanie go 'artystą wszechczasów' jest dla mnie śmieszne. wg mnie mial kilka dobrych piosenek, ale nie przesadzajmy, to ciągle tylko POP. popularność, obecnosc artysty w mediach to jedno, a wartość artystyczna utworu to drugie

Ja słucham go od ok 10-ciu lat, i przyznawałem sie do tego czy Michael żył czy nie,a pozatym wielu artystów było docenianych dopiero po smierci,czyz nie?

nei chodzi mi o Ciebie, ale zobacz ile łebków na różnych forach ma MJ w avku, jak często teraz w klubach, telewizji, radiu mozna uslyszec jego piosenki

Thriller był pierwszym teledyskiem w TV

Queen - Bohemian Rhapsody to pierwszy teledysk

co do pedofilii i uzaleznienia - nie wierze, ze te wszystkie afery z molestowaniem wziely sie niczego, a przyjmowanie leków, a UZALEŻNIENIE to coś innego

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Moi starzy kiedyś słuchali, matka w szczególności i znam w***** jego kawałków, mam nawet nagranie jak biegam po pokoju w wieku ok 5 lat a w TV Michael Jackson teledysk jak on się tak drzew czy czegoś tam trzyma i wiater wieje

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-09-28 16:52:34

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Pamiętam ten teledysk, chyba jedyne co kojarzę, bo nie słucham go na codzień

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586




to była ta

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
"nazywanie go 'artystą wszechczasów' jest dla mnie śmieszne"
nazwanie go artystą wszechczasów bedzie czystą prawdą, który artysta był na scenie,i grał koncerty od 7-mego roku zycia az do smieci? mowisz o wartosciach utworów,niewielu artystów utwory mają tyle przekazu co jego, On nie spiewał tylko o miłośći i o zdradzie jak wiekszosc 'artystów',w jednej piosence mowił o rasizmie,w kolejnej o niszczeniu przyrody przez urbanizacje itp,w innej o rządzie i o nie liczeniu się z ludzmi w panstwie etc etc.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
załóżcie temat o Jacksonie i nie spamujcie tu

Samokleot pewnie tylko lekko przycisnełes

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani rowerek treningowy - prosze o pomoc w wyborze

Następny temat

Skad brac punkty olimp i do czego sluza

WHEY premium