SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy gainer i nowy spam to nie chram %-) SPAM POST

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
chyba mam rozwiazanie bo ciagle wyskakuje mi zebym zainstalował marcomedia flash player (mam przegladarke safari) tylkko ze jak instaluje wyskakuje bład zapisu i musze zignorowac jeden plik . Jak go ignoruje instalacja dochodzi do konca wlaczam przegladarke i dalej wyskakuje zeby zainstalowac to samo

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
dzieki za wypowiedz no w sumie wiem ze to raczej normalne ale ten lewy motyl i lewy bark to poprostu masakra a siła ta sama :D wyklada to tak jakbym nie umiał go spiąć tak jak sie nalezy. Moze sa jakies cwiczenia na to ? by miec np wieksze czucie w nim. BO np prawa ręką napije sie ze szklanki a lewą bym rozlał :D hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
corado nawet nawet ale nie chciałbym do niego tankować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
2.9
Takie dysproporcje się wyrabiają... Założ lepiej nowy temat w działach treningowych

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Po co zakladac temat? Kazdy ma jakas dysproporcje ale nie zawsze to widac, ja mam lewego cycka wiekszego a za to lewego bica mniejszego bo cos go nie umiem napiac dobrze.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
pewnie że każdy ma

przeważnie lewe jajko wisi bardziej od prawego

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
pewnie Adriano masz racje ;D moje akurat proporcjonalne nie wiem jak w Twoim przypadku ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tez mi jedno troch enizej wisi.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jądro_(anatomia)

Zwykle jedno jądro wisi niżej od drugiego (zazwyczaj lewe). Jest to głównie spowodowane różnicami w strukturach naczyniowych po prawej i lewej stronie.

natura

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-10-27 16:05:26

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Wogóle przeważnie ma się członka po którejś stronie. Najczęściej po lewej... W zależności po której stronie się układa w nogawce.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani rowerek treningowy - prosze o pomoc w wyborze

Następny temat

Skad brac punkty olimp i do czego sluza

WHEY premium