SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Tak z ciekawości. Startuje tu ktoś z grupy wiekowej 35+ ?

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jak dla mnie to liczy się duża liczna osób żeby była solidna rywalizacja nawet o to 3msc żeby się biło kilka osób
A i tak dla każdego należy się szacun bo MC w granicach 30+ powtórzeń to już ładnie daje po plecach

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
astry1
Tak z ciekawości. Startuje tu ktoś z grupy wiekowej 35+ ?


chyba tylko 2 osoby

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Cieszę się, że mogę z wami wszystkimi brać udział w tym konkursie! masti dzięki za organizację! Trzymajcie się wszyscy zdrowo! Miłej nocy!

Zmieniony przez - emaceha w dniu 2012-06-09 23:13:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
emacecha-to co podnosiles to 60 kg bylo.gryf waży 25 kg ale z zaciskami zakrecanymi(po 2,5 kg kazdy)-sprezynowych sie wogóle nie liczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
sory raptacz możesz mnie nie lubić ale jak zasady to zasady i masti nie powinien filmu zaliczyć ale to i tak on jest sędzią, trudno

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
to co zakladamy swoje odrebne tematy teraz z tego co wiem, wiec bede pierwszy :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Załaczam tabele z zaliczonymi wynikami i punktacje.

Najczestsze błedy:przy opuszczaniu nie dotykanie sztanga podłoża-nie zaliczam -jest to technika powodujaca kontuzje i brak postepow-grzbiet sie ładuje ale kregosłup coraz bardziej sie wygina.
Po drugie-niektorzy sie tak spieszyli-za duze tempo!,nie odkladali-tym samym mimo widocznej siły sami sobie ograniczali ilosc powtorzen-połozenie sztangi nawet na ulamek sekundy-pomaga!(to działa na zasadzie serca-krotkie przerwy a wciaz chodzi-bez tych przerw-szybko nastapiloby przemeczenie i brak pracy)

Zaliczylem tez jednego spoznialskiego-na dobry poczatek,przymknalem oko na inne dziwnosci-trzeba jakos ruszyc z miejsca.

Ale od nowego zadania-trzymamy sie regul -juz bez zadnych odstepstw.

Ale najwazniejsze-kazdy z nas zyskał duzą porcje praktycznej wiedzy dotyczacej mc-to jedno z najbardziej działajacych cw na całą muskulature-nie wypada tego nie cwiczyc!.

Niektore video ogladalem kilka razy-nie moglem sie doliczyc prawidlowych powtorzen...Wszystkie ,ktore nie dotykaly ziemi-nie zaliczylem.
Szkoda-bo zawodnicy dysponowali sila i te powtorzenia byly spokojnie w ich zasiegu.
Gratulacje dla wszystkich...

W kazdym razie-pierwsze koty za płoty....
Dzis zacznie się prawdziwa bitwa-czekamy na video z waszymi propozycjami i wykonaniem-kazdy wstawiajacy film moze swoje cw raz poprawic przed koncem terminu.
Zaliczamy czas forum-tak wrzucajcie by bylo przed 22:00.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Osobny temat z ćw, zostal zalozony.

https://www.sfd.pl/Konkurs_Bitwa_na_Ćwiczenia__mrocznyy__podciąganie_na_drążku_nachwytem-t865646.html 

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium